אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 07-24-2017, 18:43   #1
מריאנלה123

הסמל האישי שלמריאנלה123

משתמש מספר: 7731
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

להיות חלק ממשהו - קטע.

להיות חלק ממשהו. אתה צריך להסתכל אחורה על הדברים שעשית , האם הצלחת , האם הפסדת, האם גרמת למישהו לחייך, לדמוע , להתרגש?. האם נגעת בבן אדם אחד. האם הפכת יום רע של מישהו ליום טוב , רק על ידי מילה טובה שאמרת לו, לפעמים, משפט , ואפילו מילה שאתה אומר למישהו יכול לשנות הכל. אני רוצה להתסכל אחורה ולזכור את כל הדברים שכתבתי. שאמרתי. שפרקתי. ולצמוח ולגדול מהם. האם השתנתי. איך צורת המחשבה שלי השתנתה בתור אדם בוגר. הילדה שהייתי פעם, תמיד תישאר איתי. הילדה הקטנה היא המוזה שלי, הרצון שלי , היא זו שהתחילה את כל הסיפור. רק ילדה עם ביטחון עצמי נמוך, אהבה לכתיבה והמון יצירתיות. היא זו שגרמה לי לאהוב את הכתיבה. את השיתוף. בגללה אני יודעת , רק משפט, מילה קטנה, חיוך. יכולים לגרום לאדם להיות הרבה יותר שמח. כי להיות חלק ממשהו, זה להיות חלק ממנו גם אחרי שנים. ואתה יודע , שברגע שאתה חלק ממשהו, הוא תמיד ירגיש כמו הבית, מקום המפלט, המקום השמח. להיות חלק ממשהו.

אני לא יודעת מי ממכם מכיר אותי , אם מישהו בכלל נשאר בפורום הזה. את הכתיבה התחלתי מגיל 10, כשהצטרפתי לפורום הזה. את הסיפור האחרון שלי כאן העלתי בגיל 14 , לפני יותר מחמש שנים. רציתי להגיד לכם תודה , על הדברים הטובים שהפורום הזה , ואתם, עשיתם למעני. אפילו אם לא ידעתם. נתתם לי מקום לפרוק , מקום לבטא את היצירתיות שלי , מקום שאני אוכל להתסכל אחורה ולראות איזה דברים מצחיקים, מרגשים , שמחים , עצובים כתבתי. מקום שאני אוכל לראות את האדם הצעיר והביישן שהייתי פעם, ולהתגאות בבן אדם שהפכתי להיות. תודה לכם שנתתם לי להיות חלק ממשהו. תודה על הכל.
תודה.

לאלי המושלמת!!

והטין המושלמים!!

החתימה בעיצוב שחור-אדום
מריאנלה123 ?????   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-2019, 09:32   #2
שארון(:
♥ KaiSoo is REAL ♥

הסמל האישי שלשארון(:

משתמש מספר: 1655
מיקום: גם אם שוב אעצום את עיני השמש תזרח, כולם יחיו כאן טוב גם בלעדי.
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים
קצת באיחור (של שנה) אבל אני זוכרת, הכתיבה שלך הייתה מהממת, אני זוכרת שחיכיתי לפרקים כמו משוגעת,
תודה לך

שארון(: ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 19:58.