אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 07-06-2012, 16:00   #11
Mon Amor
משתמש VIP

משתמש מספר: 40750
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

אני כלכך מסכימה !
Mon Amor ?????  
ישן 07-06-2012, 16:40   #12
.Team Downey
Nobody said it was easy

הסמל האישי של.Team Downey

משתמש מספר: 24834
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sivan Lionel <3 צפה בהודעה
לא מסכימה עם כל הכבוד לשרות לאומי ושהן עובדות והכל לא מגיע להן מדים!
ואם מדברים על השוואת זכויות אז תסלחו לי למה בת שירות לאומי מקבלת 800 ש"ח וחיילת ג'ובניקית מקבלת 350??
למה לוחם בתחילת דרכו מקבל 800 שלך ובת שרות לאומי 800?? כשחייל לוחם מסכן את חיו (או חיילת לוחמת) חוזר הביתה פעם בחודש וכל התקופה בשרות שלו מסכן את חיו ומגן עלינו!
לו מגיע מדהים,לחיילת שעומדת במחסום מגיע מדהים,לחיילת ב8200 שמאזינה לאויב מגיע מדהים!
היא בחרה לא להתגייס- זכותה (למרות שגם אם זה אני לא מסכימה) למה מגיע לה מדים??
ואל תגידו מצב רפואי- כי לא יש אפשרות להתנדב לצה"ל אני הכרתי מישהו עם פיגור שכלי בניוני בצבא ומישהי בלי רגליים (היא נולדה ככה) שהייתה בצבא
ודתיות? יש חצאיות בצבא ויש המון מסגרות צבאיות שמתאימות לדתיות (הייתה לי קצינה דתייה עם כיסוי ראש כי היא הייתה נשואה וחצאית ארוכה והכל)

אז כן לדעתי מגיע לחייל צה"ל ללבוש מדהים כי הוא משרת את המדינה ומגן עליה
שרות לאומי בחרו לא להתגייס ותאמינו יש להן פי מיליון יותר זכויות מחיילת צה"ל!
מחזקת.
ואם כבר מדים אז לא מדי צה"ל, מדים מיוחדים.

. F A B S I L L A S

.Team Downey ?????  
ישן 04-18-2013, 14:04   #13
רמי

משתמש מספר: 1302
הוזכרתי ב: 7 תגובות
תוייגתי ב: 3 נושאים
לפי דעתי אישה דתיה לא צריכה לשרת בצה"ל , ועדיף שגם לא תעשה שירות לאומי.
עדיף לה להיות במדרשיה.
רמי ?????  
ישן 04-18-2013, 14:13   #14
לירז.

משתמש מספר: 5189
תוייגתי ב: 2 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי רמי צפה בהודעה
לפי דעתי אישה דתיה לא צריכה לשרת בצה"ל , ועדיף שגם לא תעשה שירות לאומי.
עדיף לה להיות במדרשיה.
ביום שמשתמטים כמוך יתגייסו לצבא אני לא אשרת בצה"ל.
ישן 04-18-2013, 14:20   #15
.Kimberly
משתמש GOLD

הסמל האישי של.Kimberly

משתמש מספר: 10062
מיקום: The scars of your love, they leave me breathless, I can't help feeling...
הוזכרתי ב: 6 תגובות
תוייגתי ב: 5 נושאים
לירז,
כל "פקידה" בצבא יש לה תפקיד בין אם הוא תורם למדינה המון ובין אם הוא תורם למדינה פחות.
תני לי לבשר לך שבת שרות לאומי המתנדבת בשב''כ היא לא יותר מפקידת משרד\מזכירה שעונה לטלפונים וקובעת פגישות לאנשים אחרים, אוכלת מקייטרינג מהמם שמגיע במיוחד לשב''כ, לא נשארת שבתות וכמובן שאין לה תורנויות שמירה או מטבח או נקיון, כי יש להם חברת ניקיון שלמה שעובדת אך ורק למען השב''כ.
הפקידה או המזכירה הזו היא זו שלא תורמת בשום מצב למדינה שלנו, אותה בת שירות לאומי הלכה לשם רק כדי שיפתח לה חלון הזדמנויות בעתיד בשב''כ או סתם כדי להעביר שנתיים בכיף במזגן עם אוכל מדהים.
וכמובן שיש את הבנות שתורמות בבתי אבות, במרכזים למוגבלים ועוד המון מקומות שמגיע להן את כל הכבוד האפשרי למתנדבות.
אבל מכאן ועד מדי צה''ל ששוכנת עליהם גאווה ענקית, יש דרך ארוכה.
ובקשר לשב''כ-אני יודעת כי אני הייתי במיונים לתפקיד מקצועי ששם הסבירו לנו על כל התפקידים כולל בנות השירות לאומי שאם הייתי מתקבלת היא הייתה הולכת להיות המזכירה במשרד שלי.
ישן 04-18-2013, 14:24   #16
לירז.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי .Kimberly צפה בהודעה
לירז,
כל "פקידה" בצבא יש לה תפקיד בין אם הוא תורם למדינה המון ובין אם הוא תורם למדינה פחות.
תני לי לבשר לך שבת שרות לאומי המתנדבת בשב''כ היא לא יותר מפקידת משרד\מזכירה שעונה לטלפונים וקובעת פגישות לאנשים אחרים, אוכלת מקייטרינג מהמם שמגיע במיוחד לשב''כ, לא נשארת שבתות וכמובן שאין לה תורנויות שמירה או מטבח או נקיון, כי יש להם חברת ניקיון שלמה שעובדת אך ורק למען השב''כ.
הפקידה או המזכירה הזו היא זו שלא תורמת בשום מצב למדינה שלנו, אותה בת שירות לאומי הלכה לשם רק כדי שיפתח לה חלון הזדמנויות בעתיד בשב''כ או סתם כדי להעביר שנתיים בכיף במזגן עם אוכל מדהים.
וכמובן שיש את הבנות שתורמות בבתי אבות, במרכזים למוגבלים ועוד המון מקומות שמגיע להן את כל הכבוד האפשרי למתנדבות.
אבל מכאן ועד מדי צה''ל ששוכנת עליהם גאווה ענקית, יש דרך ארוכה.
ובקשר לשב''כ-אני יודעת כי אני הייתי במיונים לתפקיד מקצועי ששם הסבירו לנו על כל התפקידים כולל בנות השירות לאומי שאם הייתי מתקבלת היא הייתה הולכת להיות המזכירה במשרד שלי.
אז בעצם את טוענת שלחיילות שהתפקיד שלהן כל כך טיפשי ולא משמעותי מגיעות הזכויות והכבוד של לובש מדים ולבת שירות לאומי שסועדת קשישים לא?
וואלה
ישן 04-18-2013, 14:32   #17
.Kimberly
משתמש GOLD

הסמל האישי של.Kimberly

מיקום: The scars of your love, they leave me breathless, I can't help feeling...
ציטוט:
פורסם במקור על ידי לירז. צפה בהודעה
אז בעצם את טוענת שלחיילות שהתפקיד שלהן כל כך טיפשי ולא משמעותי מגיעות הזכויות והכבוד של לובש מדים ולבת שירות לאומי שסועדת קשישים לא?
וואלה
אף תפקיד בצבא הוא לא טיפשי.
בלי כל הפקידות ש"מהדקות דפים ושולחות פקסים" הצבא לא היה מתנהל כפי שהוא מתנהל היום.
אז כן, כל תפקיד הוא משמעותי לאותו\אותה חייל\חיילת המשרתים בתפקיד.
בלי התצפיתנית שממש לפני חודש זיהתה מחבלים שעומדים לחדור לישראל על מנת לבצע פיגוע היינו כבר אחרי המבזקים המצערים.
בלי אותה פקידה שמסדרת למפקד שלה את כל הדפים ומתייקת מסמכים חשובים אותו המפקד אולי היה מתבלבל ומשתגע מאי הסדר ומחליט את ההחלטות הלא נכונות.
בלי אותה משקית קישור שנקראת "פקידה חסרת תפקיד משמעותי" לא היינו מצליחים לאתר את המילאומניקים שלא פעם ולא פעמיים הצילו חיי אדם במלחמות.
ועזבי שהתמקדתי על תפקידים ספציפיים יש עוד המון תפקידים שישמעו לך "טיפשיים" אבל בעצם אלו התפקידים שזכותם הצבא מתפקד מעולה.
וכן, אני חושבת שלאותה הפקידה מגיע מדים כי היא מתגייסת לצהל ונתנת מעצמה המון ונותנת לגבר אחר שהוא לא בעלה או אביה לתת לה פקודות והיא אכן מצייתת להם. כי זוהי מדינת ישראל, שזקוקה לבנות והבנים בני 18 להתגייס ולתרום.
בנות השירות לאומי יכולות להסתדר בלי מדים ועד עכשיו נותנים להן כבוד ראוי הרבה יותר מהפקידות שדיברנו עליהן תאמיני לי.
ישן 04-18-2013, 14:38   #18
לירז.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי .Kimberly צפה בהודעה
אף תפקיד בצבא הוא לא טיפשי.
בלי כל הפקידות ש"מהדקות דפים ושולחות פקסים" הצבא לא היה מתנהל כפי שהוא מתנהל היום.
אז כן, כל תפקיד הוא משמעותי לאותו\אותה חייל\חיילת המשרתים בתפקיד.
בלי התצפיתנית שממש לפני חודש זיהתה מחבלים שעומדים לחדור לישראל על מנת לבצע פיגוע היינו כבר אחרי המבזקים המצערים.
בלי אותה פקידה שמסדרת למפקד שלה את כל הדפים ומתייקת מסמכים חשובים אותו המפקד אולי היה מתבלבל ומשתגע מאי הסדר ומחליט את ההחלטות הלא נכונות.
בלי אותה משקית קישור שנקראת "פקידה חסרת תפקיד משמעותי" לא היינו מצליחים לאתר את המילאומניקים שלא פעם ולא פעמיים הצילו חיי אדם במלחמות.
ועזבי שהתמקדתי על תפקידים ספציפיים יש עוד המון תפקידים שישמעו לך "טיפשיים" אבל בעצם אלו התפקידים שזכותם הצבא מתפקד מעולה.
וכן, אני חושבת שלאותה הפקידה מגיע מדים כי היא מתגייסת לצהל ונתנת מעצמה המון ונותנת לגבר אחר שהוא לא בעלה או אביה לתת לה פקודות והיא אכן מצייתת להם. כי זוהי מדינת ישראל, שזקוקה לבנות והבנים בני 18 להתגייס ולתרום.
בנות השירות לאומי יכולות להסתדר בלי מדים ועד עכשיו נותנים להן כבוד ראוי הרבה יותר מהפקידות שדיברנו עליהן תאמיני לי.
אולי את מייחסת לתפקידים האלה את המושג "טיפשי", אני דווקא התייחסתי לאלה שהתפקיד שלהן מתחיל ב9:00 ונגמר ב9:40 אז הן כל היום בעזריאלי קונות נעליים בזמן שהן מסתובבות עם מדים שאת מייחסת להן חשיבות כזאת,
אז כן, אם זאת הדרך שלהן והבסט שלהן למדינה הזאת אז עדיף להיות בת שירות שעושה הרבה יותר ממה שאת חושבת אם זה בבתי אבות, בתי חולים ונוער במצוקה
למה להן לא מגיע הכבוד שבא עם מדים ולחיילות שעושות פחות כן מגיע? כי הן מקבלות פקודה מגבר? זה מה שעושה אותן יותר טובות מבת שירות?
עצוב.
ישן 04-18-2013, 14:46   #19
.Kimberly
משתמש GOLD

הסמל האישי של.Kimberly

ציטוט:
פורסם במקור על ידי לירז. צפה בהודעה
אולי את מייחסת לתפקידים האלה את המושג "טיפשי", אני דווקא התייחסתי לאלה שהתפקיד שלהן מתחיל ב9:00 ונגמר ב9:40 אז הן כל היום בעזריאלי קונות נעליים בזמן שהן מסתובבות עם מדים שאת מייחסת להן חשיבות כזאת,
אז כן, אם זאת הדרך שלהן והבסט שלהן למדינה הזאת אז עדיף להיות בת שירות שעושה הרבה יותר ממה שאת חושבת אם זה בבתי אבות, בתי חולים ונוער במצוקה
למה להן לא מגיע הכבוד שבא עם מדים ולחיילות שעושות פחות כן מגיע? כי הן מקבלות פקודה מגבר? זה מה שעושה אותן יותר טובות מבת שירות?
עצוב.
סליחה?
אפילו הגו'בניקים והג'ובניקיות לא מסיימות כל כך מוקדם בבסיס.
הכי מוקדם זה 14:00 בצהריים וגם זה במידה וסיימו את כל התורניויות שהרס''ר פקד עליהן.
ודרך אגב ה14:00 בצהריים זה בבסיסים בודדים מאוד לחיילים בודדים מאוד אז אל תדברי שטויות שאת עדיין לא מבינה בהן.
אני גם לא מדברת על זאתי שהולכת נגד הצבא ועדיין מתהלכת במדים, לא דיברתי על הבחורה ששמה לק צהוב ועגילים שמגיעים לה עד הברכיים ושמה זין על המפקד שלה, כי אלו-מקבלות את מה שמגיע להן בהסדרי משמעת ואפילו בכלא.
דיברתי על רוב התפקידים שאם עכשיו אני אגיד לך לרשום ליד כל תפקיד מה את חושבת עליו על רובם תכתבי "חסר משמעות וטיפשי" כי ככה הוא נשמע.
אז במקום להכליל אפשר לבדוק לעומק ולברר.
אני לא הכללתי את בנות השירות לאומי, אני אמרתי שלא מגיע להן מדים לא בגלל שהן עושות פחות אלא שהן פשוט לא התגייסו לצהל אלא עושות שירות לאומי
זה שני דברים שונים.
בגדול אם נעמיד 10 חיילות מול 10 בנות שירות לאומי מן הסתם שיש מצב גדול שחלק מבנות השירות לאומי תורמות יותר מהחיילות. אבל עדיין החשיבה שלי זה שאם נעמיד את השירות הלאומי מול מצהל נמצא כי בצהל תורמים הרבה יותר למדינה. (מבחינת החיילות-לא הקרביות והקרביים!!)
ישן 04-18-2013, 14:48   #20
Finnick`s
Moving On

הסמל האישי שלFinnick`s

משתמש מספר: 36403
הוזכרתי ב: 19 תגובות
תוייגתי ב: 15 נושאים
אני חושבת שצריך לתת להן מדים מיוחדים משהלן, לא מדי צה"ל.
עם כל הכבוד לשירות שלהן (ויש כבוד) הן לא חלק מצה"ל ולא משרתות בו, ולדעתי, גם אם הן אכן עובדות קשה ותורמות מזמנן,
זה לא ישתווה לחיילי צה"ל.

Finnick`s ?????  

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 23:18.