אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 10-14-2013, 19:15   #1
Sharon
משתמש GOLD

הסמל האישי שלSharon

משתמש מספר: 4975
הוזכרתי ב: 13 תגובות
תוייגתי ב: 24 נושאים

הכל על הסדרה "החממה"

על הסדרה
הנערים המבריקים, הספורטיביים והמוכשרים ביותר במדינה, דור העתיד של ישראל, מתקבצים על שפת הכנרת במבנה קסום. רק הם, יחידי הסגולה שנבחרו בקפידה, יזכו להיות חלק ממסורת מפוארת של תלמידי "החממה": בית הספר שגידל דורות של מנהיגים.
עם הזמן מתברר לגיבורינו כי מתחת לחזות הפסטורלית של בית הספר מסתתרת מזימה שיכולה לגרום לאסון נורא. רק אם ישכילו כולם לשתף פעולה ולשים בצד את היריבויות האישיות, יוכלו לנצח את כוחות הרשע ולהציל את עצמם ואת חבריהם.
לצד עלילת המתח הצוברת תאוצה, מתנהלים הנערים בין הלימודים המיוחדים במינם ב"חממה" לבין בילויים, אהבות, אכזבות, חברויות שנוצרות ומתפרקות ויריבויות ההופכות לחברות נפש.
דבר אחד בטוח: כששנת הלימודים הזו תסתיים, אף אחד מהם כבר לא יחזור להיות מי שהיה...

דמויות
העורבים
אלה לי רשף (גאיה שליטא כץ): גיבורת הסדרה. איבדה את אמה בתאונת חלל מסתורית. אמיצה, דעתנית, בוגרת. מזלזלת בערכי "החממה" אך מוצאת את עצמה חלק ממנה, בבית "העורבים".
יפתח בר לב (לי בירן): קפטן "העורבים". שנון, קול, ומלא קסם אישי. מתאהב באלה-לי אך מסתיר ממנה סוד שירדוף אותו ואת יחסיהם.
מתי ספיבק (ליאור שבתאי): "חנון" צעיר ומחונן, גאון מחשבים, נטול כישורים חברתיים אך שרמנטי ומלא חן. מוצא שפה משותפת דווקא עם דינה השונה ממנו ב180 מעלות.
דינה נבון (ג'וי ריגר): ילדה "רעה", עם עבר פלילי שלא סיימה שש שנות לימוד, אך מפצה על כך באינטליגנציה הומור שנינות ורעב ללמוד ולהצליח.
אלונה (סמדר חייט): הג'ינג'ית בחבורה, ילדה חכמה. טומנת בעברה סיפור קשה.
איימי (אלי קרן-אסף): באה מלונדון, ומאוהבת ביפתח. במהלך העונה איימי חוזרת מלונדון כי רוצה ללמוד בחממה. אך במהלך שהותה נראה כי היא מנסה לזכות בלבו של יפתח מבלי שאלה-לי תשיג אותו ולסכל את משימתם של השניים.
הנשרים
אלפי רשף (ידין גולדמן): אחיה הקטן והקפריזי של אלה-לי. עילוי בכדורסל, כריזמטי, רגיש ילדותי ונוטה למצבי רוח קיצוניים. מגיע לבית "הנשרים".
דניאל גורן (דניאל ליטמן): קפטן "הנשרים". יפה, חתיך, חזק ומקובל, חבר של הכי יפה בבית הספר, אך מגלה שהחיים צופנים לו אתגרים קשים ומרים שיאלצו אותו להתמודד עם השדים האפלים באישיותו.
נטלי קליין (דר זוזובסקי): בתו של לואיס קליין מייסד החממה, יפה מוכשרת ומקסימה, חברה של דניאל. הסקרנות שלה תוביל אותה למקומות מסוכנים ביותר ותגרום לה להבין שחייה היו מוקפים בשקרים.
סופי נוימן (שיר מורנו): נולדה להיות עיתונאית – בעלת סקרנות שלא יודעת גבול, אנליטית, פיקחת ויודעת להקסים. "סגניתה" הנצחית של נטלי.
רון (תמיר גינזבורג): חבר קרוב וטוב של דניאל. משחק בנבחרת הכדורסל בחממה
שאר הדמויות
ג'ודי גורן (נתי קלוגר): אמו של דניאל, תורמת עשירה שכספה עזר לבנות את "החממה", מניפולטיבית, חסרת מצפון, המנהלת חיים כפולים ומסתירה את כוונותיה האמיתיות – מתגלה עד מהרה כרעה המרכזית של הסדרה.
רובי קליין (אסף שיינברגר): בנו הבכור וחסר הביטחון של לואיס, כביכול היורש המיועד אך בפועל נטול סמכויות וממורמר. מוצא את עצמו משתף פעולה עם כוחות הרשע כדי לזכות בתהילה שבטוח שמגיעה לו.
לואיס קליין (רפי תבור): מייסד "החממה", יזם גאון, איש חינוך פורץ דרך, אמיץ ומקורי. מיטיב לקרוא אנשים ולזהות את הפוטנציאל החבוי בהם, אך נקודת העיוורון שלו קשורה דווקא לאנשים הקרובים אליו ביותר.

העונה השנייה תעלה בערוץ ניקלודיאון בחודש נובמבר

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 01:39.