אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 02-22-2015, 21:07   #1
שירשורלה
שיראל ואנונו

משתמש מספר: 68015
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

להתערב או לא להתערב?

יש לי חברה טובה ממש, וההורים שלה לאחרונה רבים מלא.
הם לפעמים אומרים שהם מתגרשים, אבל עושה רושם שזה לא ממש רציני, כי אף אחד מהם עוד לא עשה את הצעד ממש והתחיל תהליך גירושים. הם רבים, לא מדברים שבוע וחצי, ואז משלימים, ואחרי שבוע שוב רבים ומתחילים לדבר על גירושים.

השאלה שלי זה האם אתם חושבים שילדים צריכים להתערב בדברים כאלו שקורים בין ההורים ולנסות למנוע מהם את ההתקרבות לתהליך גירושים? או שעדיף לא להתערב?
אמא שלה אישה עם קריירה, ואין לה זמן לבית וגם לא לאבא שלה, וזו הסיבה שבגללה כל המריבות קורות אצלהם בבית. אשמח לטיפים, ולמידע בנושא כדי להעביר לחברה שלי.. מסכנה, היא ממש במצוקה! הנה משהו שמצאתי, ואשמח לעוד כתבות עם מידע בסגנון הזה. תודה!! איך להתגרש נכון

שיראל..

שירשורלה ?????   הגב עם ציטוט
ישן 02-25-2015, 22:31   #2
Comatose

משתמש מספר: 67934
הוזכרתי ב: 1 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים
כזה שקוף שזאת פרסומת סמויה

בכל מקרה לדעתי ילדים לא צריכים להתערב בזוגיות של ההורים שלהם. זה לא עניין שהוא משותף לכל המשפחה, זוגיות היא עניין של בני הזוג בלבד.
זה נכון שחברה שלך, לצורך העניין, היא הבת שלהם ומרגישה שזה משפיע עליה, אבל עם כל הצער היחסים של הוריה לא נוגעים אליה. ההורים צריכים לסדר את זה בינם לבין עצמם ללא התערבות של בן משפחה כזה או אחר.
הבת יכולה להציע להם ללכת לייעוץ זוגי בשביל לשמור על שלום בית, כי יכול להיות שהריבים, הצעקות וחוסר היכולת להחליט מה יהיה הלאה מפריעים לה בשגרת חייה ויוצר מתחים בבית, אבל מעבר לכך היא לא צריכה להתערב.
כשההורים שלי רבים אני באופן אישי משתדלת לא להתערב כי זה לא ענייני, ובסופו של דבר למעורבות יתר תמיד יש השלכות רעות שרק יכולות להחמיר את המצב.
Comatose ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 07:46.