אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 10-27-2014, 20:23   #1
LaFlaquiDeGas.

הסמל האישי שלLaFlaquiDeGas.

משתמש מספר: 30985
הוזכרתי ב: 2 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

fangirl - rainbow rowell

מי שהיא קראה? יכולה להמליץ?
זה סוג של תקציר כי לא תרגמו את זה בעברית עוד חח אז זה בערך:
הספר "פאנגירל" מביא לנו את סיפורה של קאת'ר (Cather) אייבורי, המכנה את עצמה קאת', פאנגירל מושבעת של סדרת הספרים "סיימון סנואו" (סדרת ספרים בדיונית שהומצאה על ידי הסופרת), בה התאהבה מהרגע בו קראה את הספר הראשון. מאז, היא ואחותה התאומה – וורן (Wren) – הפכו למעריצות מושבעות של עלילת הסדרה, דמויותיה, והסרטים שהופקו עליהם. שתיהן אהבו תמיד לשבת יחד בחדרן מלא הפוסטרים והמרצ'יינדז של הסדרה, ולכתוב יחדיו פאנפיקים שזכו להערכתם של רבים ממעריצי הסדרה האחרים. אך כל זה נפסק כשקאת'ר וורן עומדות לפני שנתן הראשונה בקולג'.

וורן מחליטה להתנער מהערצתה ה"ילדותית" כלפי סדרת הספרים, ובשביל כך, לראשונה בחייהן, מחליטה לנהל את חייה בנפרד מאחותה התאומה. קאת', עדיין המומה מהשינוי שחל באחותה ומהעובדה שלראשונה בחייה תיאלץ להתמודד עם שינוי משמעותי שכזה לבדה, מוצאת את עצמה נסגרת כלפי אנשים חדשים מסביבה – בין אם אלו רייגן וליווי, שותפתה החדשה לחדר ידידה החייכן והמקסים, ובין אם אלו חברי כיתתה. בזמן שאחותה מבלה בנעימים עם חבריה החדשים ונותנת לקאת' תחושה שהיא שכחה ממני לגמרי, קאת' מרגישה שהיא מאבדת לא רק את אחותה – אלא גם את עצמה – במקום המשונה הזה. היא מוצאת את עצמה יושבת בחדרה ימים שלמים בעוד היא בודדה מלבד חברתם של המגיבים על הפאנפיקים שלה, וקופסאות האוכל מתחת למיטתה שמספקות לה תירוץ לא לצאת ממנו אפילו בשעות בהן מגישים ארוחות בקפטריה.

אך דבר אחד מציל את קאת'ר מטביעה בבדידות הזו – וזהו שיעור הכתיבה היוצרת אליו נרשמה. שם מצליחה קאת' להיפתח אל המורה המקסימה שלה, ולאחר שהיא מקבלת משימה לכתוב קטע יחד עם מישהו נוסף, גם אל ניק, בחור מוכשר ומשעשע שהופך לשותפה הקבוע למשימות הכתיבה. לאט לאט, בעזרתו ובעזרת אחותה, מתחילה קשיחותה של קאת' להפשיר, והיא מתרגלת אט-אט לתקופה החדשה והמפחידה הזו שעוברת עליה בקולג', ולומדת אפילו כיצד להנות ממנה, ולהפוך אותה לחוויה חיובית שהיא לא תשכח לעולם. את סיימון השלג מאחור?

LaFlaquiDeGas. ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-2017, 08:40   #2
MarianaYPeter

הסמל האישי שלMarianaYPeter

משתמש מספר: 12207
הוזכרתי ב: 0 תגובות
יש לי את הספר אבל עוד לא קראתי אותו

Hilary Duff -New album soon

MarianaYPeter ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-2017, 17:49   #3
Nico di Angelo

הסמל האישי שלNico di Angelo

משתמש מספר: 68974
הוזכרתי ב: 0 תגובות
אני חושבת שתרגמו את הספר לעברית...
נשמע לי ספר ממש טוב, וכבר המליצו לי עליו קודם.
אני אנסה לחפש אותו.

Nico di Angelo ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 03:22.