אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 08-14-2017, 18:14   #1
Yosihait

משתמש מספר: 68963
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

איך "לשמוע" את הדמות?

כל פעם שאני כותב סיפור יש לי בעיה אחת קטנה- OOC.

אני לא יודע מתי הדמות שלי פועלת כמו שצריך, מתנהגת כמו שצריך, מדברת כמו שצריך.

איך אפשר לדעת את זה?

איך אפשר לגרום לכל דמות להתנהג אחרת ולהישמע אחרת?

יש לכם טיפים?
Yosihait ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-09-2017, 16:14   #2
Unique
מנהל פורומים

הסמל האישי שלUnique

משתמש מספר: 32861
הוזכרתי ב: 4 תגובות
תוייגתי ב: 3 נושאים
אני חושבת שזה די מתחבר אם קובעים לדמות אישיות מסוימת, וזה די זורם אחרי זה.
תנסה אולי ליצור דיאלוג בין שני דמויות, נגיד מרקע שונה ולנסות לחבר את זה שזה ישמע טוב.
בהצלחה!
ישן 01-19-2018, 02:35   #3
שארון(:
♥ KaiSoo is REAL ♥

הסמל האישי שלשארון(:

משתמש מספר: 1655
מיקום: גם אם שוב אעצום את עיני השמש תזרח, כולם יחיו כאן טוב גם בלעדי.
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים
קצת מאוחר אבל בכל מקרה מקווה שיעזור לך, כמו כל אדם בעולם הזה אז גם דמויות הם אנשים, תחשוב על הדמות שלך בתור הבת או הבן שלך, החבר או השכן שגר ממול - לכל אחד יש אישיות, מה מאפיין אותם, מה מעצבן אותם, תנועות הגוף שלהם, ספונטניים או כבדים, מתאהבים תוך שניה או אנשים שלא נותנים אמון - כל דמות היא עולם ומלואו וגם אם "הדמות" לא עושה משהו נכון, אז מה, תזרום, הגבולות תמיד יכולים להיפרץ וגבולות חדשים יכולים להיווצר. אם זו בעיה של זיכרון פשוט תכתוב לך על דף נקודות בנוגע לאישיות של הדמות שאתה צריך לזכור ואולי יהיה לך יותר קל ברגע שאתה יודע איזה תכונה נמצאת בדמות שלך (לפחות בהתחלה).
המלצה שלי בשביל להשתפר ולהכיר את הדמויות שלך מקרוב, תכתוב קטעים קצרים שמבוססים על דמות אחת, על החיים שלהם, על העולם שלהם, על הגבולות שלהם ולא בצורה של יומן אלא בצורה של סופר, בצורה של אדם מהצד, גוף שלישי ואולי תמצא דמות שתצליח להתחבר אליה ותקבע איתה את ההמשך, בהצלחה

שארון(: ?????   הגב עם ציטוט
ישן 08-22-2018, 20:12   #4
April
משתמש GOLD

הסמל האישי שלApril

משתמש מספר: 242
הוזכרתי ב: 18 תגובות
תוייגתי ב: 3 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי שארון(: צפה בהודעה
קצת מאוחר אבל בכל מקרה מקווה שיעזור לך, כמו כל אדם בעולם הזה אז גם דמויות הם אנשים, תחשוב על הדמות שלך בתור הבת או הבן שלך, החבר או השכן שגר ממול - לכל אחד יש אישיות, מה מאפיין אותם, מה מעצבן אותם, תנועות הגוף שלהם, ספונטניים או כבדים, מתאהבים תוך שניה או אנשים שלא נותנים אמון - כל דמות היא עולם ומלואו וגם אם "הדמות" לא עושה משהו נכון, אז מה, תזרום, הגבולות תמיד יכולים להיפרץ וגבולות חדשים יכולים להיווצר. אם זו בעיה של זיכרון פשוט תכתוב לך על דף נקודות בנוגע לאישיות של הדמות שאתה צריך לזכור ואולי יהיה לך יותר קל ברגע שאתה יודע איזה תכונה נמצאת בדמות שלך (לפחות בהתחלה).
המלצה שלי בשביל להשתפר ולהכיר את הדמויות שלך מקרוב, תכתוב קטעים קצרים שמבוססים על דמות אחת, על החיים שלהם, על העולם שלהם, על הגבולות שלהם ולא בצורה של יומן אלא בצורה של סופר, בצורה של אדם מהצד, גוף שלישי ואולי תמצא דמות שתצליח להתחבר אליה ותקבע איתה את ההמשך, בהצלחה
מסכימה מאוד עם שארון :)
ואני רוצה לחזק את העניין הזה שתזרמי עם הדמות. מדובר בסיפור, לא במציאות, אז הכל יכול לקרות ואין חוקים. מותר לדמות להתנהג איך שהיא רוצה בעולם הדמיון.
April ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 12:02.