אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 12-16-2011, 16:13   #21
שיין(:

הסמל האישי שלשיין(:

משתמש מספר: 163
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

היום החמישי.

בחדר שינה. 9:40.

אחרי שידור דרמטי ליל אמש, הדיירים התעוררו ליום חדש, מאוחר מהרגיל, ועם שיר חדש שאחד מהדיירים מאוד מכיר.
"זה השיר שלליי!!!" קפץ אדם מהמיטה, והתחיל להאזין לשיר שלו. "הקלטתי אותו לפני שנכנסתי לבית! ובדיוק היום הוא שוחרר לרדיו." אמר אדם בהתרגשות.
"מה אתה זמר?" שאל אותו איאן, והתחיל לקפוץ ולרקוד לצלילי השיר.
"עוד מעט הולך לצאת הדיסק הראשון שלי, אני מקווה שהוא יצליח." אמר אדם לוין, והשיר נגמר. וכולם פנו לעיסוקיהם.

בחצר. 10:30.

טיילור ישב בחוץ ועישן את הסיגריה שלו ושתה את הקפה שלו, עד שהוא ראה את רוברט וקריסטין באים לשם, מחוייכים ומדברים עם עצמם.
"היי טיי." אמרה קריסטין, היא חייכה אליו והתיישבה לידו.
"היי." אמר טיילור, הוא כיבה את הסיגריה שלו וקם מהמושב. "אני אכנס הביתה." אמר טיילור.
"מה לאן אתה הולך? מה אתה דפוק?" אמרה קריסטין והתחילה לצחוק.
"אני רוצה לתת לזוג המלכותי החדש בבית את הזמן איכות שלו." אמר טיילור וצחק ונכנס לתוך הבית.

בחדר. 11:03.

"מה קורה אחי?" אמר ג'וש, הוא זרק לטיילור כרית על הראש.
"הם מטריפים אותי." אמר טיילור וזרק עליו כרית בחזרה.
"מי? הזוג החדש בבית?" אמר ג'וש וזרק עליו שוב פעם את הכרית, וטיילור וויתר על להחזיר לו. "מה יש טיי?" שאל ג'וש, הוא הניח את הידיים שלו על הבטן.
"רוברט התחיל לסמן טירטוריה ולדפוק מבטים לא מהעולם הזה. ונמאס לי מזה..." אמר טיילור וקם מהמיטה, אך לפני שהוא הלך למקלחות הוא זרק על ג'וש את הכרית. וג'וש צחק.

בחצר. 14:00.

"מה יש לו?" שאלה קריסטין את רוברט, היא שכבה על הדשא, משתזפת בשמש.
"אני לא יודע, למה יש איזשהי בעיה?" שאל רוברט, הוא ידע שהיא מתכוונת לטיילור.
"יש איזשהי בעיה שאני לא מודעת אליה?" שאלה קריסטין, היא הורידה את משקפי השמש שלה, ולפי החיוך של רוברט היא הבינה הכל. "אה, עכשיו הכל מובן לי." היא החזירה את משקפי השמש שלה לעיינים שלה.
"מה מה הבנת?" שאל אותה רוברט.
"לא לא כלום." אמרה קריסטין וצחקה לעצמה.
"אני שונא שאת עושה את זה, תולה אותי באוויר." אמר רוברט, הוא לקח את הכוסות שלה ושלו ובא להיכנס הביתה.
"אתה לא צריך לדעת הכל." אמרה קריסטין וחייכה לעבור.
הוא עצר והסתובב אליה בדרמטיות. "הכל אני חייב לדעת קריס, הכל." אמר רוברט ונכנס לתוך הבית.

בסלון. 16:30.

"אז מה..." אמר כריס, ונפל על הספה ממש ליד אשלי ולוסי.
"מה קורה איתך?" שאלה לוסי, היא עברה למצב של ישיבה.
"אמממ הכל בסדר, היה יכול יותר טוב." אמר כריס, הוא ראה את המבט החוקר שלהן. "מה מה קרה?" שאל כריס.
"אתה יודע מה קורה, יש פה בעיה לא פתורה מתחת לפני השטח." אמרה אשלי, והצביעה לעבר מארק בחצר שצוחק ביחד עם איאן.
"אה הוא....הוא לא ממש מפריע לי." אמר כריס והתחיל לצחוק.
"אתה יודע שהוא הומופוב נכון?" שאלה אותו לוסי, והניחה את היד שלה על היד שלו.
"תקשיבי, אני יודע שיש פה אישיו, אני יודע שהוא שונא אותי. אבל את יודעת מה....אני אוכיח לו אחרת. אני אוכיח לו שאני בן אדם בדיוק כמוהו. אז אני אוהב גברים, אז מה?!" אמר כריס והתחיל לצחוק, ולוסי ואשלי הצטרפו ביחד אליו.

בחצר. 19:30.

"כמה שהמקום הזה יכול לחרפן אנשים, זה פשוט טירוף." אמרה לאלי, היא התיישבה בחוץ על הספסל, ופיטר ישב לידה.
"כן אנחנו פה רק חמישה ימים, והכל פשוט מפתיע אותי. רק לפני שבוע נכנסו, וכבר אנחנו מגלים שהייתה משימה סודית בבית, קריסטין ורוברט הם זוג. כאילו מה עוד יכול להפתיע?" שאל פיטר את לאלי, הוא הדליק סיגריה ולאלי גם.
"את מעשנת?" שאל אותה.
"כבר מגיל 16." אמרה לאלי, והתחילה לצחוק. "למה זה לא מתאים לי?" שאלה לאלי וחייכה לעברו חיוך מלאכי.
"עם החיוך הזה בטוח לא." אמר פיטר, והם המשיכו לעשן את הסיגריה.

בסלון. 21:00.

"שלום כאן האח הגדול." אמר האח הגדול ברמקול, כולם ישבו בסלון והאזינו לו. "מאחר ועברו עליכם חמישה ימים עמוסים, האח הגדול רוצה לפנק אתכם, ולהרגיע אתכם, במסיבה הראשונה בבית האח הגדול. הכל מוכן בחצר, כל מה שנשאר לכם זה להינות." אמר האח הגדול.
כולם צעקו יש, התריסים עלו, הם הסתכלו על השולחנות עם האוכל, הוודקה, הבירות, האלכוהול, ובמיוחד האוכל. כולם יצאו החוצה והתחילו להינות.

במקלחות. 23:30.

"אני לא מרגישה ממש טוב." אמרה נינה, היא הרגישה בחילה חזקה וכאב טוב.
"לא היית צריכה לשתות כל כך הרבה בירה." אמרה לה איאן ס', הוא ישב איתה ביחד במקלחת, גם הוא היה מסטול מהאלכוהול שהוא שתה, אך הוא החזיק את עצמו.
"אני לא יכו..." היא עצרה באמצע, היא פתחה את האסלה והקיאה פנימה. איאן ס' החזיק לה את השיער מלמעלה עד שהיא תסיים. אחרי שהיא סיימה הם יצאו משמה לחדר שינה.

בחדר שינה. 23:45.

"לכי לישון, בבוקר תרגישי כמו חדשה." אמר לה איאן ס', הוא הוביל אותה למיטה והשכיב אותה עליה וכיסה אותה בשמיכה. "את רוצה שאני אקרא לך סיפור לפני השינה?" שאל אותה, והיא צחקה.
"לא, אני לא רוצה." היא אמרה והניחה את היד שלה על הברך שלו.
"אני אלך עכשיו כדי שתוכלי לישון. לילה טוב." אמר לה איאן, נישק אותה בלחי, ויצא מהחדר.

בחדר שינה. 2:00.

אחרי יום ארוך, עם מסיבה, והרבה אלכוהול, כל הדיירים נשפכים לתוך המיטות שלהם, ונרדמים לתוך שינה טובה.
עוד יום נגמר בבית האח הגדול.

DanielB
שיין(: ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-16-2011, 16:14   #22
שיין(:

הסמל האישי שלשיין(:

היום השישי.

בחדר שינה. 9:00.

הדיירים נכנסו ליום השישי שלהם בבית האח הגדול, סוף השבוע בפתח, אחרי מסיבה סוערת אתמול עם הרבה אלכוהול, היום מתחיל לאט וכולם ממשיכים לישון אפילו אחרי שהשיר נגמר. עוד יותר מתחיל בבית האח הגדול.

בחצר. 11:30.

נינה ישבה בחצר על הספסל, והדליקה סיגריה, בעוד סלינה מצטרפת אליה עם קפה וסיגריה גם.
"תגידי....אבל אל תצחקי עליי אוקי." אמרה נינה, היא הסתכלה עליה בחיוך. "את מבטיחה שאת לא צוחקת!" נינה הכריחה אותה להבטיח.
"אני מבטיחה." אמרה סלינה באדישות.
"זה יכול להיות הגיוני שאני מתחילה....לפתח רגשות למישהו פה בבית אחרי שישה ימים?" אמרה נינה, סלינה חייכה אליה והתחילה לצחוק. "דייי נו הבטחת!" צעקה עליה בצחוק נינה.
"לא לא סתם סתם. אממממ, תקשיבי אנחנו במקום סגור, ומה אני אגיד לך, הבנים פה לא חתיכים אחד אחד, אז השאלה היא מי נתפס לך בעין?" אמרה סלינה וקרצה לה.
סלינה חיכתה לתשובה שלה, ובסוף היא הגיע. "איאן." אמרה נינה וכבשה את פניה. "את ראית את העיניים הכחולות שלו, אני רוצה למות כל פעם שאני מסתכלת על הזוג עיניים האלה." אמרה נינה, ונהייתה נבוכה.
"טוב יש לו באמת זוג עיניים מדהימות. אבל האם הרגשות האלה אמיתיים? את באמת מוכנה להתחיל מערכת זוגית בבית? כי ראית מה קרה בעונה הקודמת. זוגיות בבית האח הגדול לא משתלמת!" אמרה סלינה וסיכמה את השיחה.

במקלחות. 13:12.

"בוא אני רוצה לדבר איתך." אמרה קריסטין ודחפה את טיילור לתוך החדר אמבטיה. "תגיד למה אתה מתרחק ממני?" שאלה קריסטין, היא התיישבה לידו על הספסל במקלחות.
"כי מעולם לא היינו קרובים." אמר טיילור, זה נשמע לה הגיוני.
"אז אני רוצה להיות קרובה אלייך, מה אתה תעשה?" שאלה אותו קריסטין, וחייכה חיוך שובב. "אני רוצה עכשיו לחבק אותך, ופתאום רוברט נכנס פנימה מה אתה תעשה?" שאלה אותו קריסטין וחיבקה אותו יותר חזק.
"לא מוצא חן בעיניי המבחני אישיות שאת עושה לי." אמר לה טיילור, וקם על רגליו.
"תתמודד. החיים קשים. במיוחד כאן, שאתה לא יכול לברוח ממני." אמרה קריסטין וחייכה אליו. "טוב נגמרה השיחה. בוא נלך לעשן או משהו..." היא אמרה, ושילבה את ידה בזרוע שלו.

בחצר. 16:30.

"מעולם לא הייתי כזאת מורעבת." אמרה אשלי, היא התיישבה על הספסל בחוץ ביחד עם לוסי, ושניהם דיברו בניהם.
"מה הכי היית רוצה לאכול עכשיו?" שאלה אותה לוסי.
"באלי ככה איזה סטייק טוב." אמרה אשלי והדגימה עם הידיים.
"תגידי כמה את בכלל שוקלת?" שאלה לוסי, והרימה את החולצה של אשלי כדי להסתכל לה על הבטן.
"פעם אחרונה שבדקתי שקלתי 55." אמרה אשלי והוציאה לה לשון.
"ומתי זה היה?" שאלה אותה לוסי, ועשתה מבט ספקני.
"זה היה לפני שנה, אבל זה לא משנה! כי לא משמינה כל כך מהר. ואל תקראי לי שמנה בחיים. לפני שאני אתחיל להיות לך פה אנורקסית ואני לא אוכל כלום." אמרה אשלי, היא נכנסה פנימה בעוד לוסי עדיין יושבת בחוץ, לוגמת מהתה שלה.

בחדר שינה. 20:00.

"מתרגש מההדחה הא?" שאל ג'וש את אדם ששכב במיטה.
"אני לא מתרגש במיוחד, אתה יודע, אני כבר יודע שזה אני. אחרי כל הדרמה שהם עושים פה, מי ירצה משעמם כמוני הא?" אמר אדם וצחק בקול.
"אני דווקא חושב שאתה דיי מגניב, ואם תודח אז אתה תיהיה חסר בבית." אמר ג'וש וצחק גם.
"תודה אחי שמח לשמוע." אמר אדם, הוא שילב את שתי ידיו, והמשיך לחשוב על ההדחה הקרבה ביום שבת.

בחדר שינה. 23:00.

אשלי ולוסי שכבו מתחת לשמיכות, בעוד הפנים של לוסי היו מתחת לשמיכה.
"מה קרה לוס?" שאלה אשלי את לוסי, היא קמה מהמיטה ועברה למיטה של אשלי. "את יודעת שאני אוהבת אותך הכי בעולם?" אמרה אשלי.
"אני סתם....זה סתם פריקה כזאת." אמרה לוסי. "המקום הזה לא נותן לך פרופורציות בשיט!" אמרה לוסי.
"אני יודעת, אבל באנו לחוות פה חוויה, באנו לגלות את עצמנו אפשר אפילו לומר, ואני לא רוצה שתשברי ככה יותר לוסי. כמובן מותר לך להישבר, אבל את צריכה להישאר חזקה. בשביל עצמך!" אמרה אשלי. היא נישקה אותה, ושתיהן נרדמו באותה המיטה.

בחדר שינה. 1:00.

אחרי יום של תהיות לגבי ההדחה של יום שבת, כל הדיירים נכנסים למיטות. כולם חושבים, תוהים, מנסים לנחש מי יודח ביום שבת, האם זה יהיה, רוברט? אדם? אשלי? לוסי? או שזאת בעצם קריסטין? רק ביום שבת נדע מי הוא המודח הראשון מבית האח הגדול.

DanielB
ישן 12-16-2011, 16:15   #23
שיין(:

הסמל האישי שלשיין(:

היום השביעי.

בחדר שינה. 9:00.

הדיירים התעוררו ליום ההדחה, בו כולם ידעו מי יהיה המודח הראשון בבית האח הגדול. כולם קמו ורקדו לצלילי המוזיקה, ולאחד מהמועמדים להדחה אלה יהיו הרגעים האחרונים בבית. יום חדש התחיל בבית האח הגדול.

בחצר. 12:30.

"הדחה היום, התחילו להביא את מנחות יום שבת." אמרה לוסי, היא חייכה ואשלי התיישבה לידה.
"מה זה מנחות יום שבת?" שאלה אשלי. "מה את מפגרת?" שאלה אותה וצחקה.
"מחנות יום שבת כן כן לוסי, מה את לא שמה לב...פתאום כל כך אוהבים אותך, ואת כל כך מוערכת בבית. כי מרחמים עלייך! חושבים שאת מודחת היום. אני לא צריכה רחמים מאף אחד. שישמרו אותם לעצמם." אמרה לוסי, והדליקה סיגריה. "אין לי כוח היום לאף אחד." אמרה לוסי, ושילבה את רגליה.
"אליי יש לך כוח?" שאלה אותה אשלי.
"רק לך, באופן מיוחד." אמרה לוסי, צחקה ואשלי הצטרפה אליה.

בחדר שינה. 15:14.

"אמרתי כבר שזה ברור שאני מודח היום?" אמר אדם, הוא התחיל לצחוק וטיילור הצטרף אליו.
"יכול להיות שזה אני, הרי אני שברתי את המשימה הסודית, אני כאילו האיש הרע בכל הסיפור הזה." אמר טיילור, והניח את ידיו מאחורי ראשו.
"תגיד מה שמעתי קריסטין משפיטה אותך?" שאל איאן ס', הוא נשכב על המיטה שליד וזרק עליו כרית.
"אותי? משפיטה? מאיפה שמעת את זה?" שאל אותו טיילור והתחיל לצחוק.
"יש לך משהו אליה הא?" שאל אותו איאן ס'.
"אין לי אליה, מה פתאום זה מעניין כל כך את כולם. תדברו על דברים אחרים, לא עליי." אמר טיילור, הוא קם מהמיטה ויצא מהחדר. בעוד השאר המשיכו לדבר.

בחדר האח הגדול. 17:00.

"שלום טיילור, מה שלומך?" שאל האח הגדול.
"כולם מדברים עליי. אני מרגיש את זה." אמר טיילור ופלט צחוק קטן. "כל כך לא באלי באלי על ההדחה הזאת, זה כאילט אחד מאיתנו עוזב. זה כל כך הזוי וכל כך לא מובן, והכל יכול להתהפך בשניות. ואין לי מושג מה לאמר כבר, אמרתי את הכל, ועכשיו שהקהל יחליט." אמר טיילור. "שהטוב ביותר ינצח." אמר וחייך למצלמה, ויצא מחדר האח הגדול.

בחדר שינה. 21:00.

כל הדיירים התארגנו לקראת השידור, כל הדיירים התרגשו כל כך, במיוחד המועמדים להדחה, כולם התלבשו והתקלחו והיו מוכנים לשידור ההדחה הראשון בבית האח הגדול. האח הגדול קרא לכולם להתיישב בסלון, ושידור ההדחה החל.

בסלון. 22:45.

"שלום וערב טוב לכל דיריי האח הגדול." אמר המנחה, וכולם אמרו שלום וחיכו למה שיש לו לומר. כולם היו במתח וכמה מהדיירים החזיקו את הידיים אחד של השני. "מה שלומכם הערב?" שאל המנחה.
"הכל טוב!" כולם ענו ביחד.
"טוב מאוד. כי הצבעת הצופים הסתיימה, ויש בידנו את התוצאות." אמר המנחה, כולם נכנסו ללחץ נוראי, ניסו להרגיע את עצמם. "לא נמתח אתכם יותר, הדייר הראשון שנשאר בבית האח הגדול הוא.......אשלי." אמר המנחה, לוסי שהייתה לידה קפצה עליה בחיבוק גדול, ונישקה אותה כמה נשיקות על הלחי. "הדייר השני שנשאר בבית האח הגדול הוא.......לוסי גם את נשארת." עכשיו היה תורה של לוסי להחזיר לה באותו המטבע. "הדייר השלישי שנשאר בבית הוא......קריסטין את נשארת." אמר המנחה, לקריסטין ירדה אבן מהלב, והיא נפלה אחורה על הספה בעוד רוברט מנשק אותה. "נשארנו עם רוברט ואדם, אדם ורוברט. הדייר הראשון.....שמודח מבית האח הגדול.......אדם בוא אלינו." אמר המנחה, קריסטין צעקה ישר וחיבקה את רוברט שהיה לידה, בעוד אדם קם ומתחיל להיפרד ולהתחבק עם כולם.
"תודה על כל מה שחוויתי אתכם, היה לי מדהים. תודה לכולם!" אמר, וכולם התחילו למחוא לו כפיים. אדם רץ במדרגות למעלה. ואדם לוין הוא המודח הראשון מבית האח הגדול.

DanielB
ישן 12-16-2011, 16:35   #24
.Dessy
The Hunger Games.

הסמל האישי של.Dessy

משתמש מספר: 40696
ואו מהמם, תמשיך, אמגד שהם לא פתאום יפרצו בזוגיות של רוברט והשנייה
ישן 12-16-2011, 16:39   #25
.Mai
משתמש GOLD

הסמל האישי של.Mai

משתמש מספר: 29655
הוזכרתי ב: 2 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים
וואו מדהים :)
מחכה כבר להמשך ...
.Mai ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-16-2011, 16:48   #26
FabuLouis . ♥
Back For You . ♥

הסמל האישי שלFabuLouis . ♥

משתמש מספר: 12799
וואה וואה טיילור מכחיש ת'אהבה שלו לקריסטן XDDD
ווואייי רוברט חייב להרגיע!
דחוף !
הוא מעצבן אותי XD
חחחחחח כפרות על אשלי ♥
פרק מדהייםםם המשך דחווווף!

FabuLouis . ♥ ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-16-2011, 18:13   #27
Forever Young

הסמל האישי שלForever Young

משתמש מספר: 12648
טוב זה היה ברור שאדם יודח חחח...
ואני אהייה הרעה ואגיד... שבא לי שמשהו יפריד בין קירסטן לרוברט
חחחחחחחחחחחחחחח
מה יש ללוסי? מה הקטע שלה ועם המשקל של אשלי? חח
חובה עליך לעשות שאשלי תהייה עם מישהווווווווו!!!
אין מצב שלא!!!
ממש אהבתי את השירים בפרק הזה!!!!
יאללה פרק הבאאאאאאא
בא לי כבר להדיח מישהו! מוחאאאאאאא חח...

LILO - LWWY
Forever Young ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-16-2011, 19:01   #28
Finnick`s
Moving On

הסמל האישי שלFinnick`s

משתמש מספר: 36403
הוזכרתי ב: 19 תגובות
תוייגתי ב: 15 נושאים
יאאאא אדם הודח :|
חסר לך שיפרידו בין רוברט לקריסטן, שמעת?!
שבת שלום (;

Finnick`s ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-16-2011, 19:16   #29
שיין(:

הסמל האישי שלשיין(:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Prince Lanzani. צפה בהודעה
יאאאא אדם הודח :|
חסר לך שיפרידו בין רוברט לקריסטן, שמעת?!
שבת שלום (;
ואם כן שום דבר לא קרה
סתם D:
שבת שלום (:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NickRiverss צפה בהודעה
טוב זה היה ברור שאדם יודח חחח...
ואני אהייה הרעה ואגיד... שבא לי שמשהו יפריד בין קירסטן לרוברט
חחחחחחחחחחחחחחח
מה יש ללוסי? מה הקטע שלה ועם המשקל של אשלי? חח
חובה עליך לעשות שאשלי תהייה עם מישהווווווווו!!!
אין מצב שלא!!!
ממש אהבתי את השירים בפרק הזה!!!!
יאללה פרק הבאאאאאאא
בא לי כבר להדיח מישהו! מוחאאאאאאא חח...

חחחחח אולי כן ואולי לא. שום דבר לא צפוי בסיפור הזה
תודה :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PerfectPablande . ♥ צפה בהודעה
וואה וואה טיילור מכחיש ת'אהבה שלו לקריסטן XDDD
ווואייי רוברט חייב להרגיע!
דחוף !
הוא מעצבן אותי XD
חחחחחח כפרות על אשלי ♥
פרק מדהייםםם המשך דחווווף!
חחחחח אשלי הפייבוריטית של הבית D: חחחחח....
תודה בינצ' :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי .Mai צפה בהודעה
וואו מדהים :)
מחכה כבר להמשך ...
תודה חחח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HadaSuarez צפה בהודעה
ואו מהמם, תמשיך, אמגד שהם לא פתאום יפרצו בזוגיות של רוברט והשנייה
אל תדאגי אף אחד לא יפרוץ בזוגיות D:
תודה :)

פרק הבא ביום שני. המשימה הראשונה (:

DanielB
ישן 12-17-2011, 13:30   #30
.Eyes Open

הסמל האישי של.Eyes Open

משתמש מספר: 11963
פרק מדהים
מחכה להמשך (;

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 22:57.