אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 10-02-2013, 00:31   #1
EL ComanDante

הסמל האישי שלEL ComanDante

משתמש מספר: 37194
הוזכרתי ב: 13 תגובות
תוייגתי ב: 5 נושאים

אין לי רגשות

סיפור על בנאדם שאיבד את הרגשות.. הוא זה שסיפר אותו

למה אני משתף אתזה? כי בעבר גם אני הייתי ככה.. בלי רגשות.. וזה די מעניין אותי ממה כל זה נובע..
והסיפור של הבנאדם הזה הוא ממש מעניין..
אממ זהו

אהלן,
קוראים לי נתנאל אני בן 18 ואין לי רגשות. אני פורק כאן את סיפור החיים שלי אתם מוזמנים לקרוא ולהגיב.
24 ליוני 2004
נסעתי ביחד עם ההורים לטיול משפחתי בטבריה. בדרך חזרה מהטיול המכונית שלנו התנגשה במשאית שחנתה בצד הכביש.
ההורים שלי נפצעו קל, האחים שלי לא נפגעו כלל. אני עפתי מהחלון הקדמי לתוך המשאית ( לא הייתי חגור שכבתי מאחורה בגלל שישנתי). לא הרגשתי כלום. היה שקט, דממה ממש.
שברתי את רוב חלקי גופי בתאונה ליתר דיוק \- שברתי את עצם הבריח, את יד ימין לשלושה חלקים, את שני הרגלים שלי ועוד מספר רב של חוליות בגוף-/ השינה העמוקה שישנתי הצילה את החיים שלי ( במצב שינה לא מרגישים כאב ).
__________________________________________________ ____________________ ___________
29 לאוקטובר 2004
התחלתי להתלונן על כאבים חזקים בראש. הרופא שלח אותי לעשות mri וplzv ( בדיקות מוח ). הרופאים מצאו שיש לי בעיה בצד הימני של המוח ששולט על הרגשות. הרופאים העריכו שבגלל שישנתי בזמן התאונה ולא הרגשתי את הכאב הפיזי נגרם נזק משמעותי לצד הימני של המוח.
__________________________________________________ ____________________ ___________
13 לדצמבר 2004
הכאב היה בלתי פוסק. אני והמשפחה שלי החלטנו ביחד להסכים לניתוח שצריך להוריד לי את הכאב.
24 לדצמבר 2004
הניתוח הוגדר כהצלחה. הורידו לי חלק מהאנה הימנית של המוח "בהצלחה".
2005 - 2008
הניתוח גרם לי לאבד חלק מהזיכרונות שלי וגרם לי לקושי ליצור זיכרונות חדשים. הניתוח לקח לי את הרגשות והבעות הפנים. איני מרגיש אהבה או שנאה שמחה או עצב. אני לא יודע איך זה להרגיש דברים. אך למרות הכל אני מתפקד כמעט כרגיל. לאחר התאונה התחלתי ללכת לפסיכולוג בשביל להחזיק מעמד בפיזיותרפיה הקשה. הפסיכולוג חייב אותי לכתוב יומן ועד היום אני מתעד הכל. לאורך הזמן למדתי לזייף רגשות. התיכון שלמדתי בו ( ידע את הסיפור שלי * ) וחייבו אותי להמשיך ולהתמיד ללכת לפסיכולוג על מנת שאני יוכל להישאר במסגרת. כמובן שמסוכן להחזיק אנשים ללא מוסר מצפון, אתם מבינים למה אני מתכוון. במשך השנים תמיד חשבתי על המחשבה שכל אחד חי פעם אחת והחיים שלי פגומים. אין לי הזדמנות להרגיש ולהנות ולא תהיה לי הזדמנות נוספת לחיות. הדבר הוביל אותי לנצל את החיים שלי למרות המגבלה הנפשית שלי. הפסיכולוג שלי הפך לחבר הכי טוב שלי. הוא הפך אותי לפרויקט. הוא גרם לי להבין מי אני, מה אני ומה היעוד שלי בחיים. איך לממש את השאיפות שלי. התאמנו בקשר ליכולת התקשור שלי עם אנשים מתי לחייך כשצריך להיות עצוב כשצריך, ממש נולדתי מחדש. בנוסף לפסיכולוג שלי, הלכתי לקורסים של קריאת שפת גוף תוך כדי שהמשכתי בפיזיותרפיה הקשה שלי.

30 לאוגוסט 2010
היום אני בן אדם אחר. סיימתי השנה את בית הספר שלי, הציונים שלי לא בשמים אבל אני שלם עם עצמי בגלל הקושי שלי ליצור זיכרונות חדשים אשר פגע בי בצורה קשה בלימודים. יש לי חברה כבר 4 חודשים שלא יודעת את הסיפור שלי. אני גורם לחברה שלי להרגיש הכי מיוחדת בעולם, אני יודע כיצד לדבר איתה ולגרום לה להיות מאושרת. אני חייב לציין למרות שאיני מרגיש רגשות חברה שלי גורמת לי לדפיקות לב מעוצות. סיפרתי את זה לפסיכולוג שלי והוא טוען שהמודעות העצמית הגבוה שלי והכתיבה היום יומית ביומן שלי היא סוג של פורקן רגשות והדבר משפיע באופן תת מודע על המוח שלי מה שמוביל בסופו של דבר להיווצרות של רגשות במוחי. אני מאוד אוהב על ידי חברי והדבר המוזר הוא שהם תמיד מספרים לי את הכישלונות שלהם בחיים בטענה "שאני תמיד יודע להקשיב ולהגיד את הדבר הנכון". יש לי את המשפחה הכי טובה בעולם, הם תמכו בי עזרו לי ונתנו לי כוח להמשיך. הם גרמנו לי להבין שאני חשוב להם והם נתנו לי את ההרגשה שאם אתה לא רוצה לחיות בשביל עצמך אתה תחייה בשבילנו.

לקחתי את הקטע הזה מהיומן שלי-

אין לי תחושת זמן. אני יכול להביט בנקודה במשך שעות על גבי שעות. אין בי אהבה או שנאה, כאב או פחד. איני פוחד למות אך גם אינני מתכוון להתאבד. תמיד מתחתי את החבל בקשר למוות. התגרתי בחיים אך לא חיפשתי את המוות. קפצתי בנג'י מצוקים וצנחתי ממטוסים בחיפוש אחר אדרנלין. תמיד אמרתי לאמי "אני מפחד רק מאלוהים ואני לא רואה אותו בסביבה". אני לא יודע מה זה לפחד. אני לא יודע מה זה לאהוב. לא אכפת לי משנאה. אני לא אנושי איני חש בדבר. הדבר היחיד שגורם לי להרגיש אנושי בהעולם הזה הוא הכאב הפיזי. אני תמיד דוקר את עצמי בעזרת מחט בשביל להרגיש שאני עדיין חי. להרגיש את הכאב הזה. איני יכול לבכות, איני יודע מה זה בכי. אני רוצה לבכות אך איני יכול. כאב פיזי לא גורם לבכי כי אני מבוגר מדי ואיני יכול לחוש כאב נפשי. בלילות אני דוקר את עצמי ורואה את אימי מביטה מהצד ובוכה כואב לה. הבן שלה מזוכיסט. אבל לא אמא, הכאב מחזיק אותי בעולם החיים. אני זקוק לכאב אני מכור לכאב זה הדבר היחיד שמקשר אותי לשאר האנשים בהעולם הזה. אני יודע שהזמן הולך קדימה אך איני מרגיש אותו. מביט בשעון תיק תוק שנייה עוברת דקה עוברת שעה עוברת תיק תוק הינה עוד יום עבר ואיני הרגשתי דבר. יש אנשים שנותנים את האמונה שלהם לאלוהים. אני נותן את האמונה שלי בשעון. למרות שאני לא יכול לחוש בזמן, המספרים על השעון הם קדושים מכיוון שהם עוזרים לי לחיות את החיים שלי בצורה מסודרת. השעון הוא קודש הקודשים בשבילי. אני חי בתוך מערכת חוקים. אין לי מצפון איני יכול לדעת מה טוב ומה רע. אסור לי לשבור אותם אחרת אני מהווה סכנה. אסור לי לשתות על מנת להאשר בפיקחות. בזמן מכות אני חייב לברוח אסור לי להגן על עצמי. אסור לי לחיות למרות שאיני יודע מה ההרגשה. בארוחת שישי המשפחה יושבת. דודים באים. חברים באים. מדברים וצוחקים. מחייכים וצועקים. אני בצד. יושב בפינה שלי ומקשיב.
קוראים לזה קנאה אבל לא זה בעצם התנשאות. אני יודע למה "דודה רחל" מחייכת היא מעידה על נכונות לפתוח את עצמה רגשית לאחרים. אני יודע למה "דוד משה" צועק הרי זה ברור שהוא רוצה להראות נוכחות. אני מרגיש שונה. אני אחר. לא כמו כולם. אני לא מחפש צומת לב כמו דוד משה ואיני רוצה לפתוח את עצמי לאנשים כמו דודה רחל. אני לא יודע מה אני רוצה ולא לא אכפת לי.

סתם מחשבה -

נכנסתי למאפייה.. אני מביט על המאפניס.. עין ימין רוצה מאפינס שוקלד עין שמאול רוצה מאפניס וניל. קשה לי להחליט.. הרי בדיעבד אם הייתי מעוניין בשנייהם הייתי קונה ללא מחשבה שנייה. איננו יכולים לחזור לעבר לכן קשה לבחור.. אני חייב לעשות את הבחירה הנכונה. לבסוף יצאתי מהחנות.. כל עוד לא בחרתי הכל נשאר אפשרי. שעה אחר כך.. אני הולך לחבר שלי. אני עובר ליד האוטובוס.. הוא עוצר.. שם לב לקשיש שיורד מהאוטובוס. הקשיש מחזיק שקיות קניות ממש כבדות. הקשיש המסכן לא מבקש עזרה.. אני מביט על הקשיש. עין ימין מביטה על השביל לכיוון הבית של החבר עין שמאול מביטה על השקיות הכבדות של הקשיש שזקוק לעזרה. למה לי לעזור לקשיש אני שואל את עצמי. מתוך תקווה שאלוהים יראה את המעשה הטוב שלי?.. הרי אני לא מרוויח דבר. האם "ההרגשה" הטובה בנתינת עזרה שווה את זמני היקר שאלתי את עצמי. המחשבות רצות. "כל עוד לא בחרתי הכל נשאר פתוח" – זה לא עובד. הקשיש הוא "משתנה תלוי" המאפניס "משתנה בלתי תלוי" ( המאפניס תמיד היה שמה, אבל הקשיש לא ). כל יום אנחנו מחליטים החלטות גורליות בקשר לחיים שלנו? בולשיט. הקשיש הוא בכלל לא אפקט הפרפר שלי. הוא סתם עוד אחד.. לא רלוונטי בשבילי. אך למרות הכל.. יום עבר.. יומיים עברו.. ועדיין הוא לא יוצא לי מהראש. הפרצוף שלו.. הוורידים שיוצאים לו מהידיים.. האם אני סוף סוף מתחיל להרגיש רגשות?!

Vou sumir da sua vida
a única saída é ter que esquecer
EL ComanDante ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-2013, 14:49   #2
Wallflower

הסמל האישי שלWallflower

משתמש מספר: 47327
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים
הפסקה האחרונה מרגשת, אם זה אמיתי אז וואו, אני מקווה שהכל בסדר איתו (או היה כי זה דיי ישן)
ואם לא אז זה סיפור יפה ונשמע אמיתי
ישן 10-02-2013, 15:02   #3
Unique
מנהל פורומים

הסמל האישי שלUnique

משתמש מספר: 32861
הוזכרתי ב: 4 תגובות
תוייגתי ב: 3 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Wallflower צפה בהודעה
הפסקה האחרונה מרגשת, אם זה אמיתי אז וואו, אני מקווה שהכל בסדר איתו (או היה כי זה דיי ישן)
ישן 10-02-2013, 15:11   #4
EL ComanDante

הסמל האישי שלEL ComanDante

משתמש מספר: 37194
הוזכרתי ב: 13 תגובות
תוייגתי ב: 5 נושאים
ציטוט:
זה לא כזה ישן הוט כתב אצזה לפני אישה שנתיים
וזה אמיתי (:

Vou sumir da sua vida
a única saída é ter que esquecer
EL ComanDante ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-2013, 21:51   #5
LidorA
Click Clack Away

הסמל האישי שלLidorA

משתמש מספר: 4018
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים
יא זה יפה.. הפסקה האחרונה מרגשת :O
מסכן איזה חיים קשים יש לו.
LidorA ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-2013, 21:59   #6
Inna.
Im nothing without you

הסמל האישי שלInna.

משתמש מספר: 57023
הוזכרתי ב: 4 תגובות
תוייגתי ב: 22 נושאים
ציטוט:
.

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 10:57.