אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 03-09-2013, 18:51   #1
Power Of Love

הסמל האישי שלPower Of Love

משתמש מספר: 13987
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

מחיר התהילה

קטע חדש שכתבתי (:
אני ממש ממש אהבתי אותו, לגמרי שיחקתי אותה הפעם חחחחח (לדעתי (;).
יצא ארוך, ארוך מאוד, אבל באמת ששווה קריאה
באמת, זה ממש לא מייגע וכאלה, אני אהבתי מאוד.
מקווה שתאהבו גם אתם, ומקווה שיהיו תגובות, כי ממש ממש השקעתי! עבדתי על הקטע היחיד הזה במשך יומיים
אה, וגם עשיתי בקטע רווחים כאלה לפני שמתחילות פסקאות חדשות, כמו שיש בספרים, אבל הפורום כאילו משמיט את הרווחים, ככה שלא שמים לזה לב... זה לא כזה קריטי, אבל סתם נראה יפה ואסתטי לעין. אם תרצו לראות אז תצטטו את התגובות האלה עם הקטע ונראה לי שאפשר יהיה לראות את עניין הרווחים :)
אני מפרסמת את הקטע בשתי תגובות, הוא באמת ארוך חחחחחח
בבקשה תגיבווו, תרגשו אותי ♥

גרייס ווייט נכנסה לאולם הגדול בו נערך טקס נבחרי האנשים 2013.
כל האולם היה מואר באורות זוהרים, על השטיח האדום והגדול שהיה פרוס לאורך כל רצפת האולם התהלכו מיליוני זוגות רגליים. היא הביטה בכל האנשים המפורסמים, בבגדים המפוארים שלבשו. היא ידעה שבעוד זמן קצר יחל הטקס עצמו, שבו יוכרזו הזוכים. היא התרגשה.
לגרייס היו שתי מועמדויות בטקס: שחקנית הדרמה הטובה ביותר והדמות הראשית הטובה ביותר. היא קיוותה לזכות לפחות באחד מן התארים.
כעת היא התהלכה בין כל הכוכבים, מעבירה את ידיה על השמלה הוורודה והמנצנצת שלה, שעוצבה במיוחד בשבילה. השמלה היתה שמלה ארוכה וצמודה, שהדגישה את הגזרה החטובה שלה והותירה מאחורה שובל קטן, שנשרך אחריה על השטיח. מאחורה, באזור הגב, היה מחשוף ענק שהסתיים בדיוק מעל הישבן.
גרייס אהבה טקסים. היא אהבה להתהדר בשמלות חגיגיות ובתסרוקות מרהיבות, היא אהבה את האווירה הכללית ששררה באולמות, היא אהבה את ההתרגשות והמתח שתמיד היו באוויר. היא אהבה לשמוע את קולות המעריצים הנלהבים, צועקים את שמה ומושיטים אליה מחברות עם עטים כדי שתחתום להם.
היו הרבה יתרונות בלהיות מפורסמת. כל כך הרבה יתרונות שלפעמים היתה שוכחת גרייס את החסרונות. ההרגשה הזאת שמעריצים אותה, שמכבדים אותה, שרואים בה מלכה - היתה ממכרת.
גרייס התהלכה לאיטה על השטיח, מפזרת חיוכים ונפנופי ידיים לכל עבר. המצלמות לא הפסיקו לתקתק, המעריצים שהתאספו מאחורי הסרט שהפריד בין שטח הטקס לבין הרחוב צווחו בקולי קולות, הכתבים מיהרו אליה ודחפו לה מיקרופונים לפה.
"גרייס, האם זה נכון שאת היית זאת ששמת קץ למערכת היחסית שלך עם אוסטין אדאמס?" שאל אותה אחד מהכתבים.
"אין תגובה." היא ענתה לו ביובש והלכה משם.
חיסרון מספר אחת בלהיות כוכבת: איבוד הפרטיות שלך. לגרייס היה קשה לשלם את המחיר.
היא הגיעה אל המקום בו היו שאר השחקנים שכיכבו לצדה בסדרה שהפכה אותה לכה מוכרת. הם עמדו לפני פלקט הנושא את שם הטקס וחייכו אל הצלמים שצילמו אותם בלי סוף. גרייס הצטרפה אליהם ונעמדה לצד אמנדה גרין, שבנוסף להיותה הקולגה שלה היתה גם חברה טובה.
לאחר מספר תמונות, הצלמים עברו לקבוצה אחרת של מפורסמים.
"גרייס, את נראית נפלא!" קראה אמנדה וחיבקה אותה.
"תודה, גם את." היא חייכה אליה ובחנה את מראה. אמנדה לבשה שמלת סטרפלס לבנה שהגיעה לה כמעט עד לברכיים. שיערה הבלונדיני והחלק היה מפוזר, והאיפור שעל פניה היה עדין וזוהר.
אמנדה חייכה אליה. "אני כל כך מקווה שתזכי היום. הצבעתי לך."
"תודה, מנדי." גרייס חייכה אליה והביטה אל מאחורי גבה של חברתה. היא ראתה אותו.
אוסטין אדאמס עמד שם, לבוש בחליפה כסופה ואלגנטית, מדבר עם חבריו.
גרייס מיהרה להפנות ממנו את מבטה. היא לא רצתה אפילו להסתכל עליו אחרי מה שעשה לה. היא פתחה את תיק הקלאץ' הקטן שלה, שהיה עשוי מהבד של שמלתה - מחווה מהמעצבת הנחמדה - ושלפה ממנו את הטלפון הסלולארי שלה. היא הסתכלה על השעה, שאמרה לה שבדיוק בעוד חצי שעה יתחיל הטקס.

גרייס ישבה על אחד מכיסאות האולם. מימינה ישבה אמנדה, שפטפטה עם מריסה מוריס - שחקנית דרמה ששיחקה בסדרת להיט אחרת, והתמודדה מול גרייס על תפקיד שחקנית הדרמה הטובה ביותר. בעבר היא וגרייס היו חברות, אך לפני שנה, בדיוק באותו טקס רק של שנת 2012, מריסה היתה זאת שזכתה בפרס שחקנית הדרמה הטובה ביותר. היא הצליחה לגבור על גרייס ועל שתי מתמודדות נוספות, והקנאה של גרייס היתה זאת שהפרידה ביניהן.
"מישהו יושב כאן?" היא שמעה לפתע קול מוכר. מוכר מדי.
בתנועה אוטומטית, הפנתה אליו את ראשה. היא הביטה בכיסא הריק שלשמאלה ואז בו. היא לא רצתה לענות לו, היא לא רצתה שום קשר איתו. זה שהיא צריכה לסבול אותו בתור האהוב של הדמות שהיא מגלמת בסדרתה כבר מספיק גרוע.
"גרייס?" הוא שאל.
היא בלעה את הבחילה וענתה לו, "לא, אף אחד לא יושב כאן." ומיד הפנתה את הראש לכיוון אחר.
אוסטין התיישב על הכיסא, והביט בה. גרייס לא דיברה איתו כבר יותר מחודש, היא התעלמה ממנו במופגן ובכל פעם שהתקרב אליה היא התרחקה.
הטקס החל. גרייס מחאה כפיים כשהקריאו את שמות הזוכים, וכשהם עלו על הבמה ונשאו את הנאום שלהם. כשהגיע החלק שבו מכריזים על הזוכה בקטגוריית שחקנית הדרמה הטובה ביותר, לבה האיץ את פעימותיו.
"והזוכה בקטגוריית שחקנית הדרמה הטובה ביותר" - המנחה, אליס טומפלטון, שלפה את הפתק מן המעטפה שהיתה בידיה. אמנדה לקחה את היד של גרייס בין שתי ידיה, נרגשת לשמוע על התוצאות גם היא - "גרייס ווייט!" קראה אליס בקול חזק, וגרייס המרוצה קמה ממקומה ועלתה לבמה, כשהיא מרימה מעט את השובל של שמלתה כדי לא למעוד. אוסטין מחא לה כפיים בקול, הוא שמח בשבילה.
גרייס לקחה מאליס את הפרס שלה, הסתובבה אל הקהל והרימה את הפרס באוויר, כשהיא מחייכת חיוך גדול ומלא שמחה. "תודה, תודה לכולם!" היא אמרה ושלחה אל הקהל נשיקה באוויר. "תודה לכל מי שהצביע לי, בזכותכם אני עומדת כאן, על הבמה הזאת!" כעת החזיקה את הפרס בשתי ידיה, לפני גופה. הקהל הריע. "תודה להורים שלי, לחברים שלי, וכמובן לכם, המעריצים!" - שוב קריאות קהל נרגשות - "בלעדיכם לא הייתי כאן, בלעדיכם לא הייתי איפה שאני. תודה, אתם מדהימים!" היא סיימה לנאום וירדה מהבמה, עושה את דרכה אל מקומה.
"כל הכבוד! ידעתי שתזכי," אמנדה חייכה אליה וחיבקה אותה.
"כל הכבוד, גרייס. זה הגיע לך." אמר לה אוסטין.
גרייס הפנתה את ראשה רק מעט לכיוונו, כדי שתוכל לראות אותו בזווית עינה. "תודה." היא אמרה לו בקרירות.
היא שנאה להיות כזאת, זה כלל לא תאם את אופייה, אבל עם אוסטין היא היתה חייבת. היא נפגעה ממנו.

Power Of Love ?????   הגב עם ציטוט
ישן 03-09-2013, 18:51   #2
Power Of Love

הסתיים הטקס, וגרייס הסתכלה על שני הפרסים שהיו בידיה. היא זכתה גם בקטגוריית הדמות הראשית הטובה ביותר.
כעת התהלכה על השטיח האדום, ונעמדה לפני הפלקט כדי לאפשר לצלמים לצלם אותה. היא ניסתה פוזות שונות: הרימה את שני הפרסים באוויר ביד אחת, הרימה באוויר את שני הפרסים כשכל אחד מהם נמצא ביד אחרת, הורידה את הפרסים למטה וחייכה למצלמה, החזיקה בשני הפרסים ביד אחת ואת ידה השנייה הניחה על המותן. גרייס אהבה להצטלם.
אוסטין ניגש אליה. הוא חייך למצלמה וכרך את ידו סביב גבה של גרייס. מה הוא חושב לעצמו?! הקול הפנימי של גרייס צעק, אך כלפי חוץ היא חייכה בחביבות ושידרה נינוחות, רוגע ושמחה.
מיד כשהצלם הוריד את המצלמה שלו, גרייס הלכה משם. היא עברה על פני מפורסמים וצלמים רבים, מחייכת ומנופפת פה ושם.
לבסוף היא מצאה את מה שחיפשה - מקום שקט. היתה זאת המרפסת האחורית של האולם, שכדי להגיע אליה היה צריך לעלות במדרגות. לשמחתה היתה המרפסת ריקה מאיש, והיא יכלה לצאת אליה ולנשום מעט אוויר צח. כל ההתקהלות סביבה גרמה לה להרגיש חנוקה.
בדפנות המרפסת היו מונחים עציצים עם פרחים, ורוח הערב הקרירה היתה מרעננת. גרייס הביטה על העיר החשוכה, שהוארה על ידי מיליוני אורות קטנים. היא נשמה את האוויר אל תוך ריאותיה וחייכה לעצמה.
לפתע שמעה רעש מאחוריה. היא הפנתה את הראש לאחור וראתה אותו. חייכה נמחק ברגע.
גרייס נאנחה במופגן. "אתה עוקב אחריי?" שאלה אותו כשנימת כעס בקולה.
"גרייס, בבקשה תתני לי להסביר. רק תקשיבי לי!" אוסטין התחנן. הוא התקדם לעברה ונעמד לצדה. גם בידו היה פרס - הוא זכה בקטגוריית שחקן הדרמה הטוב ביותר.
"מתי תבין שאני לא מעוניינת בהסברים שלך, אוסטין?" היא החזירה את מבטה אל העיר, מסרבת להביט בו למשך יותר משנייה.
"רק תקשיבי לי. תתני לי לומר את מה שיש לי, ואחר כך, אם אני עדיין לא אמצא חן בעינייך, אל תדברי איתי יותר לעולם. בסדר?"
גרייס פלטה גיחוך. "אתה הרבה יותר מרק לא מוצא חן בעיניי." היא אמרה. "ודרך אגב - בפעם הבאה שאתה תנסה להכניס את הלשון שלך לתוך הפה שלי כשאנחנו מתנשקים על הסט אתה תקבל סטירה, ולא אכפת לי שכולם בצוות יראו את זה."
אוסטין נאנח. "תסתכלי עליי, בבקשה."
היא לא ענתה ולא הזיזה את מבטה מהשמיים הכהים.
הוא נאנח שוב. "טוב, בסדר." הוא בלע את רוקו. "העיקר שתקשיבי."
גרייס שתקה. היא החזיקה את שני הפרסים שלה ביד אחת ואת השנייה העבירה על שיערה, כדי לוודא שהתסרוקת שלה לא התפרקה. שיערה החום היה מהודק לאחורי ראשה בתסרוקת אסופה, ורק שני תלתלים השתלשלו מקדימה - תלתל מכל צד.
"אני לא בגדתי בך, גרייס-"
"את זה כבר שמעתי." היא קטעה אותו.
"לא, תתני לי לסיים." הוא ביקש. "אני לא בגדתי בך. קנדיס היא רק ידידה טובה שלי, ובתמונות האלה שראית אנחנו יצאנו לבית קפה, בתור ידידים."
"אני קראתי שיצאתם מבית הקפה מחובקים כמו זוג יונים והגנבתם נשיקות אחד לשני." אמרה גרייס ביובש.
"זה מה שהיה כתוב?" שאל אותה אוסטין מזועזע. "זה שקר! למה את מאמינה לכל מה שאת קוראת בבלוג רכילות עלוב?" הוא כיווץ את גבותיו.
"איך אני יכולה לדעת שזה לא נכון?" עכשיו היא הסתכלה עליו.
"כי ביני לבין קנדיס אין כלום! זה הכל שקר." הוא עשה צעד אחד לכיוונה. "את לא רואה מה הם עושים, גרייס? הם מפרידים בינינו. גם אני וקנדיס ניתקנו את הקשר, בגלל שהתחילו לצוץ השמועות שאני בוגד בך איתה. זה מופרך לגמרי, את חייבת להאמין לי! למה שארצה להחליף אותך במישהי אחרת?" הוא הסתכל עליה, בחן אותה מהרגליים עד הראש. היופי שלה הימם אותו.
"איך אני יכולה להיות בטוחה שאתה אומר לי את האמת?" גרייס שאלה אותו. היא כבר לא ידעה למה להאמין.
"את יכולה לדבר עם קנדיס מצדי. בחיים לא הייתי בוגד באף אחת, זה בכלל לא מי שאני. מעציב אותי לדעת שאת לא סומכת עליי, שאת מעדיפה להאמין לרכלנים הסכסכניים האלה מאשר לי." אוסטין לקח אוויר והמשיך, "מה זה שווה להיות מפורסם אם אתה מאבד כל כך הרבה דברים?" הוא שאל והרים מעט את היד עם הפרס. "מה זה - " הוא הביט על הפרס, " - שווה אם אני מאבד כל דבר שאי פעם היה שייך לי? איבדתי אותך, איבדתי את קנדיס, איבדתי את עצמי..." את החלק האחרון של המשפט הוא ביטא בקול חלש יותר. "איבדתי חלק גדול מהחברים שהיו לי לפני שהתפרסמתי; אני בקושי מתראה עם המשפחה שלי; אני חייב לחייך ולהיות נחמד כל הזמן, אפילו כשמצב הרוח שלי ברצפה; אני צריך לחשוב פעמיים לפני כל מילה שיוצאת לי מהפה; ועכשיו מסתבר שגם מערכת יחסים אני לא יכול לטפח."
גרייס היתה כאילו משותקת. היא הביטה בו בעיניים מהרהרות, מנסה עדיין לעכל את כל מה שאמר. היא כל כך הזדהתה איתו.
"בבקשה תתני לי עוד הזדמנות, גרייס. אל תתני להם לנצח, להשיג את מבוקשם." אוסטין אמר לה. "והדבר המתועב הזה - " הוא הסתכל שוב על הפרס שהיה בתוך ידו, " - אני לא צריך אותו. אני יודע מה אני שווה גם בלי כל זה." בתנועה מהירה אחת, הוא הניף את היד לאחור ולפנים והשליך את הפרס אל תוך האפלה. הפה של גרייס נפער בתדהמה. "הכל פה מבוסס על תחרות. למה אני צריך להתחרות בחברים שלי על פרס דומם שהולך לשכב אצלי בארון בבית? זה שווה את זה?" הוא הרים מעט את קולו, "לא, זה לא שווה את זה." ענה לעצמו.
"אוסטין... אתה הולך להצטער על זה." גרייס אמרה והביטה למטה, אל מתחת למרפסת, כאילו מחפשת אחר הפרס שהוא זרק.
אוסטין הניד בראשו. "לא, אני לא אצטער על זה."
גרייס רק משכה בכתפיה.
"בכל מקרה, מה שאני רוצה להגיד לך, גרייס, זה שאני אשמח אם תתני לי הזדמנות נוספת."
"אתה יודע שאם נהיה ביחד התקשורת שוב לא תניח לנו, נכון?" כעת מבטה היה עליו.
"אני יודע." השיב, "אני יודע שאני הולך לאבד את הפרטיות שלי, את האינטימיות שלי איתך, אני יודע שלא יפסיקו לחפש אחרינו ולעקוב אחרינו לכל מקום, אני מודע לכל זה. אבל זה מחיר שאני מוכן לשלם. אני לא אוותר על הרגשות שלי."
דבריו ריגשו את גרייס. היא הרגישה שהיא מוכרחה לשאול אותו את השאלה הגורלית. "אתה באמת אוהב אותי, אוסטין?" היא הביטה היישר לתוך עיניו הירוקות.
"את חושבת שאם לא הייתי אוהב אותך הייתי רודף אחרייך ככה, מתחנן שתקשיבי לי?" קצות שפתיו נמתחו לחיוך.
גרייס הנידה את ראשה בשלילה. אחרי שתיקה קצרה אמרה, "אני מצטערת על איך שהתייחסתי אלייך בחודש וחצי האחרונים. אני מצטערת שישר נפרדתי ממך כששמעתי את שמועת הבגידה, בלי לברר את העניין לעומק ובלי להקשיב אפילו למה שיש לך לומר. אנחנו יצאנו רק חודשיים, לא ידעתי אם אני באמת יכולה לסמוך עלייך ולבטוח בך, אתה מבין?"
אוסטין הנהן.
"תודה שאתה מבין אותי." היא אמרה לו.
"אז... את רוצה לצאת איתי בערב יום שישי?" הוא הסתכל עליה בציפייה, לא מסיר ממנה את עיניו.
גרייס הנהנה בחיוך.
אוסטין צמצם את המרחק שהיה ביניהם, עכשיו כבר היה ממש קרוב אליה. הוא הניח יד על הלחי החלקה והעדינה שלה וליטף אותה. גרייס נשכה את שפתה. כשהיו ביחד, היא אהבה אותו בכל לבה, אך כשגילתה על עניין הבגידה כל רגש שאי פעם היה לה כלפיו נעלם כלא היה. היא כל כך נפגעה, הרגישה שלבה נשבר לאלפי רסיסים. מאז היא לא רצתה לראות אותו, לשמוע אותו, ולא יכלה לסבול את העובדה שהיא צריכה לגלם את בת זוגתו בסדרה שלהם, אבל בתור שחקנית לא היתה לה ברירה.
ועכשיו, כשכל העניין התברר, גרייס הרגישה שהיא לא חזרה לאהוב את אוסטין. לפחות עדיין לא. היא קיוותה שרגשות האהבה שהיו לה כלפיו עוד ישובו. בינתיים, היא נהנתה מהמגע שלו ומהרוח הנעימה שהעיפה את שני התלתלים הבודדים שלה וציננה מעט את החלקים החשופים שהיו בגופה.
הם קירבו באיטיות את פניהם, וכשהשפתיים שלהם כמעט ונגעו - אוסטין הרחיק את פניו.
"את לא מתכוונת לסטור לי, נכון?" הוא שאל אותה.
גרייס צחקקה - צחקוק קליל שנשמע כמו פעמונים ברוח, זה שאוסטין אהב - ונישקה אותו, כשהיא מניחה את ידה הפנויה על מותנו.
הם החליטו שהם הולכים להתחלק חצי-חצי בתשלום הזה - בתשלום של מחיר התהילה.

נערך לאחרונה על ידי Power Of Love, 03-09-2013 בשעה 18:55
ישן 03-09-2013, 19:16   #3
Ron.
peter y nada mas.

הסמל האישי שלRon.

משתמש מספר: 56481
מהמם! רואים שהקשעת הרבה מאמץ בקטע חחח
את כותבת מדהים!!!!!
קטע מושלם!
ישן 03-09-2013, 20:36   #4
Power Of Love

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ron. צפה בהודעה
מהמם! רואים שהקשעת הרבה מאמץ בקטע חחח
את כותבת מדהים!!!!!
קטע מושלם!
תודה רבה!!
תודה, מאמי 3>
אני ממש שמחה שאהבת!

ישן 03-09-2013, 21:23   #5
מורניי =]
♥Matt Lanter♥

הסמל האישי שלמורניי =]

משתמש מספר: 1273
הוזכרתי ב: 10 תגובות
תוייגתי ב: 19 נושאים
מהממם!
אני ממש אוהבת את הכתיבה שלך!
קטע מדהים אהבתי 3>

♥Stephen Amell♥
מורניי =] ?????   הגב עם ציטוט
ישן 03-09-2013, 21:35   #6
Power Of Love

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מורניי =] צפה בהודעה
מהממם!
אני ממש אוהבת את הכתיבה שלך!
קטע מדהים אהבתי 3>
תודה רבה, מורנוש 33>
שמחה שאהבת! ♥

ישן 03-10-2013, 21:41   #7
Power Of Love

אפ.
99 צפיות...יפה יפה.

ישן 03-10-2013, 22:16   #8
Save You

הסמל האישי שלSave You

משתמש מספר: 3095
כתיבה מפורטת וזורמת ממש יפה, רואים שהשקעת בקטע, מהמם :)
Save You ?????   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-2013, 14:59   #9
Power Of Love

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Save You צפה בהודעה
כתיבה מפורטת וזורמת ממש יפה, רואים שהשקעת בקטע, מהמם :)
תודה רבה! (:

ישן 03-15-2013, 15:04   #10
Power Of Love

אפ.

תגובה חדשה

תגיות
אהבה, כוכבות, משחק, פרסום, תהילה, זוגיות, קטעים

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 11:32.