אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 02-27-2015, 16:50   #1
קארינוש
בובו שלי אני אוהבת אותך

הסמל האישי שלקארינוש

משתמש מספר: 42504
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

אוף לא יודעת מה לעשות

אני מתה לעבור תפקיד, והבעיה שאני מפחדת בתפקיד שאני אעבור אליו אני גם לא אסתדר ולא יאהב אותו, ואני גם רוצה לעבור בסיס. אני כביכול משקית גף בחיל האוויר, נמאס לי מהתפקיד הזה כבר, והמפקדת שלי לא מבינה אותי, כאילו יום אחד היא יכולה להיות הכי סבבה שיש, ויום למחרת היא יכולה להיות כלבה. ביקשתי מלא פעמים קבן, ובסוף התחרטתי כי אני לא יודעת איך הוא יכול לעזור לי, הרי המפקדת שלי אמרה שהיא לא תחתום לי על טופס 55 כי אין לנו כוח אדם בגף, ואני גם בעצמי עדיין לא החלטית לגבי התפקיד שאני רוצה, אני חושבת יותר בכיוון של משקית נפגעים או מדנית, או כל תפקיד שיש בו זולת לעזרה, שאני יכולה לתרום מעצמי יותר ממה שאני תורמת בתפקיד שלי. אני כבר עוד מעט שנה בצבא, ואני באמת סובלת. אני בבסיס סגור, וכשאני מבקשת אפטרים או ימי חופש אף פעם לא מביאים לי כלום. עושים לי את המוות כאילו אני איזה חיילת רעה. אני באמת עושה כל מה שהם אומרים לי, והיו מלא פעמים שיכולתי לקבול אותם על דברים שהם עשו לי, וכולם אמרו לי לקבול אותם, אבל העדפתי לוותר להם. הייתה לי שיחה גם עם המפקדת של הגף, אבל היא אדישה, היא מתעלמת מהבעיות שלי, גם אמא שלי דיברה עם זה שאחראי עליי כביכול, אבל הוא סתם בלבל תמוח ולא עזר בכלום. באמת שנמאס לי כבר, בשבוע שמירות מרוב יאוש חשבתי לירות לעצמי כדור בראש. מה יצא לי מכך שאני אקבול אותם על מה שהם עושים לי? האם הקפס יכול לעזור לי לעבור בסיס או תפקיד?
בובו אישתי האהובה,נסיכה שלי,אהובה שלי,מדהימה שלי,אני שמחה שהכרתי אותך ואני לא מתחרטת על זה אני איתך בטוב וברע ואני לצידך תמיד7\24 ואפילו יותר מזה ואני יתמוך בך ואני יעודד אותך תמיד כמו שאת מעודדת אותי אני מודה לה' שהביא לי אותך ואת המלאך השומר עליי ושאנחנו נהיה חברות הרבה שנים אני אוהבת אותך
בובו אהובתי אני אוהבת אותך 3>
קארינוש ?????   הגב עם ציטוט
ישן 02-27-2015, 18:25   #2
Sivan Lionel <3
מנהל פורומים

הסמל האישי שלSivan Lionel <3

משתמש מספר: 88
הוזכרתי ב: 1 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים
תראי אחרי שנה בצבא לבחורה מאוד קשה לעבור תפקיד כי עד שילמדו אותך תפקיד חדש כבר תצטרכי לעזוב ולרוב לא מאשרים...
אולי תעשי את ההכי טוב בתפקיד שלך אומנם נשמע שלא ממש טוב לך אבל גם לא נשמע שאת מתאמצת שיהיה טוב אלא שאת מוותרת.
תנסי שבוע באמת להפוך את התפקיד לטוב.
בכל תפקיד גם "הכי פשוט" אפשר להשפיע ולעזור בין אם זה לחיילים למפקדים או לאנשים בחוץ.

קרדיט לרותמי .♥

Sivan Lionel <3 ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 08:01.