אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 12-02-2013, 00:00   #131
Comatose

משתמש מספר: 67934
הוזכרתי ב: 1 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Breathe Me צפה בהודעה
דווקא ההתלהבות שלהן והערצה שלהן זה מאוד חמוד לדעתי, אבל אם אני הייתי במקום אפריל בהתחלה זה היה ממש נחמד והכל אבל עם הזמן זה היה מטריד, אותי אישית לפחות.. פתאום יש תמונות שלי מסתובבות בכל הפורום, בחתימות, צילומי מסך של ציטוטים שציטטתי
בכל מקרה אתן ממש חמודות ותמשיכו להעריץ את מי שאתן רוצות ותהנו חחחח האמת שזה ממש כיף שמי שאתה מעריץ ממש ''כאן'' על בסיס יומי ואתה יכול לדבר איתו חופשי, זה ממש מגניב
לא בדיוק יודעת, אבל לפי מה שהן כותבות אפריל נתנה להן את התמונות אז אני בטוחה שאין התנגדות מצידה.. אם זה היה מפריע לה היא בטוח הייתה מוחקת, בכל זאת היא מנהלת ראשית היא יודעת מה הולך והיא יכולה בלי בעיה להשתלט על זה.
לפי התגובות של אפריל אני בטוחה שהיא ממש שמחה שיש כלפיה כל כך הרבה הערצה, איך לא? היא מדהימה
Comatose ?????   הגב עם ציטוט
ישן 12-02-2013, 00:25   #132
Breathe Me
trust no bitch

הסמל האישי שלBreathe Me

משתמש מספר: 37826
הוזכרתי ב: 5 תגובות
תוייגתי ב: 2 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Comatose צפה בהודעה
לא בדיוק יודעת, אבל לפי מה שהן כותבות אפריל נתנה להן את התמונות אז אני בטוחה שאין התנגדות מצידה.. אם זה היה מפריע לה היא בטוח הייתה מוחקת, בכל זאת היא מנהלת ראשית היא יודעת מה הולך והיא יכולה בלי בעיה להשתלט על זה.
לפי התגובות של אפריל אני בטוחה שהיא ממש שמחה שיש כלפיה כל כך הרבה הערצה, איך לא? היא מדהימה
בגלל זה הדגשתי ואמרתי שלפחות מהצד שלי הייתי מרגישה ככה, אבל לפי מה שאני רואה אפריל אחלה עם זה וזה ממש יפה וזה חמוד וחבל שלא הרבה מכירים את אפריל!
ישן 12-02-2013, 00:29   #133
Comatose

משתמש מספר: 67934
הוזכרתי ב: 1 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Breathe Me צפה בהודעה
בגלל זה הדגשתי ואמרתי שלפחות מהצד שלי הייתי מרגישה ככה, אבל לפי מה שאני רואה אפריל אחלה עם זה וזה ממש יפה וזה חמוד וחבל שלא הרבה מכירים את אפריל!
חח ככה זה בישראל קשה מאוד להצליח ולהתפרסם בתחום הספרות והכתיבה המודרנית
Comatose ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 14:02.