אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 12-02-2017, 04:44   #1
MR_J

משתמש מספר: 68997
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

Story of my life

החיים ע"פ - J

היי , אני חדש כאן ואני פשוט במין מערבולת רגשות כרגע כתוצאה מדברים שאני עובר בחיי , והייתי רוצה לנסות ולשתף אתכם בסיפור החיים שלי (לא יודע עד כמה זה יעניין אתכם) ואולי גם לשמוע את דעתכם בנוגע לעתיד ולמה שאני אמור לעשות בו .
אני אנסה לקצר אותו כמה שאפשר ולהתמקד רק באירועים העיקריים שהביאו לשינויים משמעותיים ואותי למקום שאני כרגע נמצא בו אבל זה עדיין יהיה יחסית ארוך , מקווה שתהנו

הכל התחיל בגיל 10 בערך , כמה שנים אחרי שההורים התגרשו , עברנו לדרום הארץ לשכונה לא מי יודע מה טובה , אני זוכר שאז הייתי ילד של בית מופנם וביישן בלי יותר מדי חברים .

הייתי נוהג ללכת לבית הספר כמו כולם הייתי תלמיד יחסית טוב יש מורים שאפילו אמרו שאני מחונן עם מוח חריף מהרגיל ואפילו נרשמתי לכמה חוגים .
הייתי מאושר בסך הכל בחיים שלי שלא היו יותר מדי רבגוניים .

בגיל 13 אני זוכר שזה היה בחג חנוכה קצת לפני החופש הייתה הופעה של סיום מחצית במגמת המוזיקה שבה השתתפתי , לפני ההופעה אני נשארתי בבית והתארגנתי ליציאה כשפתאום אח שלי היה בחדר עם חברים שלו והם עישנו שם חשיש , זה היה אז בזמנו משהו חריג שלא כולם היו עושים וזה לא היה נפוץ באותה התקופה ורק לגורמי פשיעה בעיר הייתה גישה לאותו הסם (הרבה לפני הטלגראס הלגליזציות בעולם וכל מה שיש היום) אני מודה שהסתקרנתי וחבר של אח שלי נתן לי לעשות ראש בפעם הראשונה בחיי , כן זה היה קצת מוזר אבל מדהים בו - זמנית , הלכתי להופעה של המגמה ובנס הצלחתי להופיע בלי לטעות כי הייתי מעושן לחלוטין , אחרי היום הזה אני נפתחתי לעולם שלם שלא ידעתי עליו קודם כן , אני מדבר על העולם התחתון במלוא הדרו.

אז המשכתי לעשן והסתרתי את זה מההורים שלי עד כמה שאפשר , לא תמיד היה לעשן כי הייתי קטין ומן הסתם לא היה לי כסף בשביל שאני אוכל לקנות אבל למזלי אח שלי היה מקושר מספיק בשביל להשיג כמויות קטנות בחינם ואני הייתי מתלווה אליו ויושב איתו כשהוא היה מעשן בבית , אתם בטח שואלים את עצמכם למה לעזאזל ילד מחונן שמצליח בלימודים מתחיל לעשן סמים ? גם אני שאלתי את עצמי .

בניגוד לשאר האנשים שמתמסטלים בשביל הכיף אצלי זה היה שונה , זה עשה אותי חד יותר ויצירתי יותר אבל גם לאט לאט אני התחלתי להזניח את הלימודים ואת החוגים שהייתי בהם לטובת ישיבות וחקירה מעמיקה של עולם הפשע
הייתי יושב עם אנשים שהיו חצי מהחיים שלהם בבית הסוהר וכמו ילד קטן וסקרן הסתכלתי עליהם בעיניים נוצצות ופשוט הקשבתי לסיפורים שלהם מהצד , על הכסף שהם מרוויחים , על הדברים שיש להם ואז הבנתי שאולי יש לי עתיד בעולם העשיר הזה , בעולם הזה שאנשים נורמטיביים לא מכירים בדרך כלל , לא הבנתי עדיין לאן אני נכנס .

עברו השנים והגיע הצו הראשון כמובן שבאותו הזמן היו לי כמה תיקים פתוחים ולכן גיוס לצבא היה הדרך שלי לסגור את התיקים האלה וכן התוכנית שלי עבדה ובאמת השופט ראה שאני מביע רצון להתגייס והוא סגר לי את התיקים .

התגייסתי , ניסיתי , אני לא אומר שלא אחרי חודש של טירונות מוארכת בצבא קיבלתי את המנילה ראיתי את התפקידים ואמרתי לעצמי שאין סיכוי שאני מבזבז עכשיו שנתים מהחיים שלי בתור מדביר או אפסנאי (כמובן שקרבי לא הייתה אופצייה כי הצבא ידע על העבר הפלילי שהיה לי)
אז עשיתי להם תרגיל וגרמתי להם לשחרר אותי על אי התאמה , שמי שלא יודע מה זה אי התאמה זה כמו שחרור רגיל שלא פוגע לך בחיי האזרחות , כאילו שהצבא דוחה אותך ממנו ולא רוצה אותך ,
אין לו שימוש בך ולי זה היה בסדר ולא כזה שינה לי , פשוט רציתי להשתחרר משם .

אחרי השחרור הייתי בן 19 וחצי עם 1,000 שקל בכיס , ולא היה לי הרבה מה לעשות אז ישבתי כמה חודשים בבית וחשבתי לעצמי מה לעשות ופתאום חבר הביא לי הצעה שכנראה לא הייתי יכול לסרב לה באותה התקופה , הוא אמר לי שהוא יביא לי כמות סם מסויימת וטלפון וכל מה שאני אצטרך לעשות זה כשהטלפון מצלצל לענות ובעצם לסחור ולהעביר את הסמים במקומו ,
הוא לא היה מוכן לקחת את הסיכון ללכת לבית הסוהר ולהיתפס ולי זה היה מתאים באותו הזמן בשביל להכניס כמה שקלים לכיס וגם לממן את ההתמכרות שלי .

אז התחלתי לעבוד ואחרי כמה ימים הבנתי שפה טמון העתיד שלי והכסף הגדול
ביום אחד של עבודה אני הגעתי למצב שאני עושה רווח נקי של 2,000 שקל לכיס , כן נשמע לא אמיתי אבל 2,000 שקל בכל יום היו נכנסים לי לכיס בלי יותר מדי מאמץ , ועם כסף גדול גם באים בזבוזים גדולים , לאו דווקא בזבוזים על דברים שיעזרו לי בעתיד אלא יותר בזבוזים של לחיות את הרגע , את העכשיו אז התחלתי כנראה מהטופ של התחתית , התחלתי להשתמש בסמים קשים והמצב שלי הידרדר בלשון המעטה , באותו הזמן גם הטלגראס נכנס לתמונה וזה השפיע גם על העבודה שלי , כבר לא היה ביקוש לסחורה שמכרתי מפני שבטלגראס היה מגוון רחב יותר וכנראה שאנשים העדיפו להתארגן כבר משם , נשארתי בלי שקל ולמזלי לא נכנסתי לחובות , רק אחרי שיצאתי ממעגל המכירה הבנתי כמה מזל היה לי שלא נתפסתי , ואני יכול להגיד לכם שאני לבד העברתי מעל 10 ק"ג של סמים בגרמים (כן בערך 10,000 עסקאות , אולי יותר) ולא שמתי לב לזה בכלל , רק אחרי שהפסקתי עם זה שמתי לב שזה היה ממש מסוכן , כי בכל זאת אתם צריכים לזכור שאני לא נועדתי לזה , נכנסתי לעולם הזה בטעות .

אחרי כמה פעמים שניסיתי לנהל אורח חיים רגיל ולעבוד בתור שכיר זה היה ממש קשה ,
כי תחשבו שפעם מרוב שהיה לי כל כך הרבה כסף הייתי מתייחס לסכומים שהם מתחת למאה שקל ככסף קטן ופתאום מכריחים אותי לעבוד בשביל 27 שקלים לשעה , לא אהבתי את זה ,את העבדות הזאת של לקום בכל בוקר למשהו שאתה לא רוצה , להיתקע באותו המקום חצי מהיום ולעשות סכום מינורי של 300 שקלים . אז עניין העבודה לא הצליח , וכרגע אני לא עושה שום דבר וגר עם ההורים שגם ככה מבוגרים .

אפשר להגיד שכן , שרפתי את החיים שלי ואני עדיין לא הגעתי לגיל 25 , והספקתי לעשות דברים שסביר להניח שאנשים אחרים לא יתקלו בהם בכל מהלך החיים שלהם .
כשסחרתי נפתחתי לעולם אבל כשהפסקתי לסחור חזרתי להיות אותו הילד הביישן והמופנם עם קצת שינוי חיצוני שלא באמת משפיע על הרגשות שבפנים
זה לא שחסר לי משהו , יש לי הכל והיה לי הכל , אבל באותה הנשימה גם אין לי כלום .

השמטתי הרבה קטעים מהסיפור על מנת לא לחשוף את זהותי או לחשוף דברים אישיים שעלולים להזיק לי , מי שמעוניין לדעת עוד מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית והוא יקבל את הסיפור המלא .

השאלה שלי אליכם היא מה אתם הייתם עושים אם הייתם במקומי ? איך הייתם ממשיכים ?
הייתם ממשיכים בכלל ? יש טעם ? כי הרבה פעמים ובלב שלם אני אומר את זה עברה לי המחשבה לשים קץ לחיי ולסיים איתם כי פשוט אין מה לעשות בהם אני מרגיש שאני מבזבז אוויר.
שפעם הייתי מישהו והיום אני רק צל של בן אדם שלא עושה שום דבר כי אין סיבה לעשות

נערך לאחרונה על ידי MR_J, 12-02-2017 בשעה 04:48
MR_J ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 03:15.