אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 10-17-2014, 21:18   #21
Pablo y Marizza4e

הסמל האישי שלPablo y Marizza4e

משתמש מספר: 68405
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים

מה כייף לחגוג שינוי של קידומת ומרגש?ממש לא כייף ולא מרגש זה מעציב זה מראה שהשלב של מה שהיה טוב בחיים נגמר ולא ישוב להיות כפי שהיה.
ימי הולדת מ19 ומעלה כבר מדכא ואני מדברת מניסיון,בהתחלה חשבתי יום הולדת זה כייף(בגיל מסיום לא כל גיל)ואז נוכחתי לגלות שהזמן גורם לעצב לאכזבה מסיומת ואז נפל לי האיסמון שיום הולדת זה מעציב ומפחיד,את עוד צעירה לחשוב שיום הולדת זה כייף עם הזמן תראי שצדקתי אני יודעת מה אומרת כי בעצמי עברתי את זה אז אני לא אומרת סתם דברים לאוויר זה מה שאני עברתי בעצמי וכל אחד ואחת
בחיים יעבור בהמשך החיים(ולכתוב את זה מעציב אותי ולא קל לי).
אין דבר טוב אחד ב"לזדקן"כדברייך(מי שרשמה)זה רק מדכא מעציב ולא נחוץ,אבל אייך אומרים?זה החיים תרצו או לא,רק נסיתי להגיד את הדעה שלי יש מסכימים יש שלא(עדיין)אבל זה מה שאני חושבת.
Pablo y Marizza4e ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-17-2014, 22:13   #22
Maayan.
משתמש VIP

הסמל האישי שלMaayan.

משתמש מספר: 35924
הוזכרתי ב: 18 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pablo y Marizza4e צפה בהודעה
מה כייף לחגוג שינוי של קידומת ומרגש?ממש לא כייף ולא מרגש זה מעציב זה מראה שהשלב של מה שהיה טוב בחיים נגמר ולא ישוב להיות כפי שהיה.
ימי הולדת מ19 ומעלה כבר מדכא ואני מדברת מניסיון,בהתחלה חשבתי יום הולדת זה כייף(בגיל מסיום לא כל גיל)ואז נוכחתי לגלות שהזמן גורם לעצב לאכזבה מסיומת ואז נפל לי האיסמון שיום הולדת זה מעציב ומפחיד,את עוד צעירה לחשוב שיום הולדת זה כייף עם הזמן תראי שצדקתי אני יודעת מה אומרת כי בעצמי עברתי את זה אז אני לא אומרת סתם דברים לאוויר זה מה שאני עברתי בעצמי וכל אחד ואחת
בחיים יעבור בהמשך החיים(ולכתוב את זה מעציב אותי ולא קל לי).
אין דבר טוב אחד ב"לזדקן"כדברייך(מי שרשמה)זה רק מדכא מעציב ולא נחוץ,אבל אייך אומרים?זה החיים תרצו או לא,רק נסיתי להגיד את הדעה שלי יש מסכימים יש שלא(עדיין)אבל זה מה שאני חושבת.
אני לא יודעת בת כמה את, אבל כל המשפחה שלי שמחה לחגוג את הגיל שלהם, ואני גם חגגתי עד עכשיו בכיף, בשנה שהייתה חגגנו לדוד שלי 68 ויצאנו לבר נחמד והיה ממש כיף, זה הכל תלוי באך את מסתכלת על זה, עם את נזכרת בעבר בזכרונות כיפים ומצחיקים עם חברים ושותה איזה כוסית בירה, ומדברים על פעם זה כיף או שאת יכולה גם סתם לצאת ולחגוג בלי הרבה דיבורים שזה גם כיף, לא משנה בת כמה את תמיד יש מה לעשות עם היום הולדת להפוך אותה לכיף, לא צריך להתייחס לזה כאל וואי אני גדולה בעוד שנה, אני נהיית זקנה יש לי כבר קמטים אני צריכה לצבוע את השיער לחסות את השיער האפור את יכולה להתייחס לזה כאל כיף כי את חיה עוד שנה, עברת עוד שנה בכיף וסידרת את החיים שלך יותר ועכשיו יותר טוב לך את יכולה להסתכל על זה ככה ולא כאל באסה .

לשעבר מנהלת פורום משחקים ופעילויות.
i don't like my sign so much but i needed the change.
ALWAYS & FOREVER

Maayan. ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-18-2014, 09:18   #23
הדר.

הסמל האישי שלהדר.

משתמש מספר: 68028
הוזכרתי ב: 8 תגובות
תוייגתי ב: 24 נושאים
תכלס למה לא לחגוג? זה כיף. נכון שכשילדים זה יותר כיף עם מתנות והכל. אבל גם כשמבוגרים זה גם כיף.
יוצאים ביחד למסעדה או בית קפה. לפעמים החברים מזמינים איזו חתיכת עודה עם זיקוק.
בקיצור ימי הולדת זה כיף. אני מממש לא מסכימה עם הדעה שלך (:
גם ימי הולדת זה כיף לחגוג עם המשפחה
הדר. ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-18-2014, 11:37   #24
Pablo y Marizza4e

תראו זה לא קשור למתנות או למי שכן ישנו(כי הזמן מסביר את התאוריה שלי על יום הולדת)
יום הולדת לא משמח שחוגגים גיל שמתבגרים או במילים אחרות מזדקנים
זה מאבד את הערך,וכל אחד שיעבור את גיל 19 ומעלה באיזה שלב בחיים ירגיש ככה וגם לא יראה את זה יש כאלה שמראים ויש שלא(אבל זה לא פוסל שכן ירגיש ככה)וזה לא אותה משמעות,שאנחנו ילדים זה כייף מרגש משמח,אבל מעבר לזה החיים ממש מראים לנו את הצעד השני לכולם אין יוצאי דופן,ולדעתי ימי הולדת מעצבים אין סיבה לחגוג משהו שישנו עכשיו ולא ישוב,אם לחגוג שנמצאים עם חלק מאנשים שנותרו סבבה אבל לחגוג את הגיל עצמו זה כבר לא שווה את זה.
וזה ככה הדעה שלי האישית.
ישן 10-18-2014, 11:44   #25
Maayan.
משתמש VIP

הסמל האישי שלMaayan.

משתמש מספר: 35924
הוזכרתי ב: 18 תגובות
אני לא מסכימה עם הדעה שלך אבל כמו שאמרת זאת הדעה שלך ..

לשעבר מנהלת פורום משחקים ופעילויות.
i don't like my sign so much but i needed the change.
ALWAYS & FOREVER

Maayan. ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-18-2014, 12:14   #26
MeldiSN
מנהל פורומים

הסמל האישי שלMeldiSN

משתמש מספר: 66207
אם זאת הדעה שלך, למה להכליל את כולם, ולדכא אותם עם ה'עדיין'?
אני בת 20, אני אוהבת לחגוג ימי הולדת, את הגיל. כי מה לעשות, אני אוהבת לראות מה הספקתי בשנה שעברה, ולתכנן את מה שאני רוצה לעשות עד הגיל הבא. לראות את ה'עתיד' עד גיל 30? לבדוק אפשרויות, לנסות ולטעות.

אני לא מסכימה איתך, אני אישית והחברות שלי לוקחות את עניין ה'גיל' גם בצחוק, 'איך זה להיות שנה יותר קרובה למוות?' אז כן, אם לא תמצו את השנים, כל שנה, כל גיל-אתם בגיל הזה רק פעם אחת בחיים. יש דברים שתוכלו לעשות ויש כאלה שכבר לא. אז לא תהנו ביום הולדת...

זה מלחיץ לגדול זה כן, אבל לחגוג את הגיל לי אישית עוזר להרגיש שאני מוכנה, מוכנה להתקדם, לצחוק, לסבול, וכל מה שמחכה לי בגיל הספציפי הזה.
אם לא תתנו לגיל חשיבות, איך תעלו זכרונות?

זה כל מה שיש לי להגיד3:
ישן 10-18-2014, 13:53   #27
Pablo y Marizza4e

נכון זאת הדעה שלי וזה דעה של אנשים שלפני עברו את זה אני לא היחדיה שעברתי את זה ובטח גם
אחרי יעברו את זה באיזה שלב בחיים כי זה לא משהו רק לבנאדם אחד זה ככה לכולם,ואם מישהו או מישהיא נהנים זה סוג של אשלייה כי האמת מולם אין מנוס מזה,אני עברתי את זה בבום וזה כאב לי במקום שעבדתי בו ולא היה לי קל עוד יותר אז עד גיל 19(לא כולל)זה יוכל להיות יפה אחר כך זה כואב ומכאיב ואם לא שמים לב או שמים לב ולא רוצים לקבל את זה זאת הבעיה האמיתית וחבל.

יום הולדת שמח זה לא שמח שעוד שנה פחות מהחיים,כי גיל אתם אומרים זה מספר אבל המספר הזה זאת הבעיה,כי מי שחוגג למשל 20 ואחרי זה 21 זה קפצה של שנה אבל גם שנה שהפסיד אז אני רציתי רק להגיד את הדעה שלי בעניין יום הולדת,וגם אם מישהו או מישהיא רואים בזה כייף שיהנו אבל שיקבלו את "הבום"שאני קיבלתי וכל אחד ואחת לפני אז זה שזה לא קיים,זה קיים ואין דרך לברוח מזה במציאת להגיד יום הולדת שמח שהוא לא,זה הכל.
ישן 10-18-2014, 14:54   #28
MeldiSN
מנהל פורומים

הסמל האישי שלMeldiSN

משתמש מספר: 66207
אני יודעת שבסופו של דבר, כולם מתים. אי אפשר לעצור את זה, להחזיר את הזמן אחורה או להחיות.
האמת? אני לא מפחדת מהמוות.

לא הפסדת שנה. צחקת? בכית? הצלחת? חיית אותה. אז מה אם בשנה לא הצלחת את כל מה שתכננת, קצת מעצבן כן, אבל מה לעשות? עברה.

ומה עם הילדות? הרי שם "חיים באשליה" חושבים על זה שגדלת, לא על מה שיהיה, ואם כן אז רק על דברים טובים. כי מה לעשות, ככה המוח עובד. הוא לא רוצה להכנס לדיכאון, להרגיש לא טוב נפשית ופיזית.

יש שיר, על התבגרות של טים מינצ'ין.
שגורם לך לחזור לחשוב כמו ילד,
גורם לך לרצות לחזור לאשליה.

אבל תמיד אחרי אני יודעת,
צריך לנצל כל רגע, לא הצלחת? אז מה. כנראה זה לא היה בשבילך.
יש רגע שלא נראה מתאים לניצול? תנצלי אותו, גג תתחרטי עליו טיפה,
אבל אף פעם אל תתחרטו על הרגעים שניתנו לכם, הם שם בשבילכם.

מוות? עבר לא מנוצל כראוי? עבר, עתיד. תתמקדו בהווה.
ישן 10-18-2014, 16:54   #29
.Be Happy
משתמש GOLD

הסמל האישי של.Be Happy

משתמש מספר: 37645
הוזכרתי ב: 9 תגובות
תוייגתי ב: 9 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי .Mai צפה בהודעה
זאת גישה נורא מוטעת לדרך חיים,אם תראי בדבר את השליליות זה יוביל רק לרע ותסכול,
הגיל הוא סתם מספר ולא תמיד משפיע על הנפש,זה תלוי איך אתה מתנהג,אתה יכול בגיל 30
להתנהג ולהמשיך לחיות כמו בן 20 וגם להיות בן 30 ולהרגיש ולחיות כמו בן 45.

זה הכל הגישה בחיים ולכן אני לא מסכימה עם הדעה שלך שיום הולדת זה דבר מדכא שהחגיגות שלו משפיעות לרעה.
בכל זאת אני רק בת 16 ואולי כשאגיע לזה אני אחשוב ככה גם,כרגע מנקודת המבט שלי זה לא נכון בעייני.
..... (ואני בת 17)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pablo y Marizza4e צפה בהודעה
אז חכי עוד כמה שנים ותחשבי ככה בול,כי אני עד לפני כמה שנים חשבתי כמוך אבל אז יום הולדת אחד נפל לי האיסמון,כי זה כבר לא כמו פעם ולא יהיה,ככה שהזמן זז אנחנו גודלים ונהיה זקנים או שתגידי שנהיה צעירים?אין סיבה לשמוח בלי קשר למתנות שמקבלים כי זה משהו אחר,מה שאני אומרת הגיל מפחיד כי אין חזרות לגיל מסיום או להיות עם אנשים שאהבנו וכבר לא איתנו ולא יחגגו איתנו,החיים קצרים ואם חוגגים יום הולדת מ19 ומעלה אמור לנחם אותנו?לא!כי יום הולדת בילדות זה משמח מכל הסיבות הנ"ל אבל שגודלים ומבינים מה זה באמת יום הולדת ומה זה משמעות החיים אז רואים מה זה באמת וזה לא שווה את זה או חגיגה,כי את תחגגי שאת חצי מהחיים גמרת אותם ומה נותר?לדעתי תפיסת העולם למי שחושב שיום הולדת זה כייף במקודם או מאוחר יראה את זה אני ראיתי וכולם יראו זה עניין של הזמן שלצערנו חולף ולא ישוב בחיים.
תשמע כל שנה לא חוזרת אבל גיל 19? מה אתה רציני? זה ילד! גם גיל 30 נקרא במונחים של היום ילד.
טוב שלא אמרת שברגע שאתה מסיים בצפר אתה זקן. זה כלכך מוטעה.
אתה גם אומר בזה שפחות מעשרים שנה נהנתי ומעכשיו אז נסבול, כאילו מה? זה לא קשור ללחגוג או לא לחגוג אלא לגישה. אם אני עכשיו בן 18 אז זהו, אני כבר לא טוב?
חוצמזה שיומולדת זו סיבה למסיבה, זה דבר משמח אין בזה שום דבר לא משמח. לא צריך להתייחס לגיל ולהגיד "שיט ישלי יומולדת אני זקן מסכן" אלא "יש לי יומולדת יאי" מה אכפת לך בן כמה אתה? תשמח ממה שיש.
שום דבר לא יחזור, זה שאתה חוגג גיל 5 וגיל 6. אז אתה לא אומר לעצמך "חבל שאני לא אהיה בן חמש יותר" לא, אתה מקבל את גיל 6 בשמחה. אז תקבל ככה כל גיל.
וסליחה, אבל זה שאמרת ש- 19 זה זקן עדיין מפליא אותי.

18.12.11 | 15.4.12 | 30.7.12 | 24.3.13 | 19.3.14 | 30.9.14 | 1.10.14 | 4.10.14 | 3.11.14 | 12.6.15 | 14.5.16
.Be Happy ?????   הגב עם ציטוט
ישן 10-18-2014, 17:57   #30
Pablo y Marizza4e

קודם כל לפני הכל אני בת
ולשם הדיון אני לא חושבת שייש סיבה אחת טובה ביום הולדת החל מגיל 19 והסיבות הסברתי בכל הדפים האלה אז אפשר לקרוא את הדעה שלי שהיא עכשיו ותשאר אותה דעה ולא תשנה,מצטערת שאני אמיתית בזה אבל זה אני עברתי את זה וכולם יעברו את זה במוקדם או מאוחר אין מזה דרך להמלט ככה החיים וזה מה יש נרצה או לא.
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 16:36.