אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 06-27-2015, 18:28   #1
Opal

הסמל האישי שלOpal

משתמש מספר: 68058
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 20 נושאים

התאהבות.

אין צורך להוסיף עוד מילה .. הלב שלי .. אני התגייסתי ב21.1 ואני משקית קישור וגיוס (מילואים) ליד המשרד שלי יש משרד נוסף שיש בו חייל שאני מאוהבת בו כבר יחסית די הרבה זמן.. אנחנו מדברים בוואטסאפ וזה אבל אף פעם זה לא מגיע לשיחה ממש ארוכה כמו שהייתי רוצה.. וגם אם אחנו מדברים בוואטסאפ זה רק כי אני שולחת לו הודעה..
ואני מרגישה חופרת כבר כי זה לא נעים לי אבל חברות שלי אומרות לי שאני לא חופרת ושזה ניראה שכן כיף לו לדבר איתי.
אז בעזרת החברות שלי החלטתי להתאמץ ושבוע שלם לא לשלוח לו בכלל הודעות .. אם הוא אומר לי שלום בבסיס להגיד שלום אבל אם לא אז לא להתייחס ולתת לו לשלוח לי הודעה..
בנתיים עברתי יום אחד בלי לשלוח לו הודעה ואני כבר תכף מסיימת את היום השני... וזה קשה לי אני מתה לדבר איתו. לא אכפת לי כבר על מה מצידי שישלח חייכן משהו..אבל שישלח..
אני לא יכולה אני מתה לדבר איתו....
ויש בנינו הרבה מבטים כאלה שרק אנחנו מבינים..אם אתם מכירים את זה..
אוף אני כותבת את זה וקשה לי.. כול כך בא לי להיות איתו.. אהבתי עוד בן אדם אחד ככה בתקופת התיכון..
אבל עדיין לא ברמה הזאת.. אני כול כך אוהבת אותו שאני כבר לא מצליחה לישון בלילה כמו שצריך אני כמה בשלוש לפנות בוקר כדי לראות מתי הוא היה מחובר בפעם האחרונה..אני בקושי אוכלת .. הגעתי לרמה שיש לידי בנים משנה חתיכים או לא ואחותי מסתכלת עליהם והיא אומרת לי משהו כמו תראי איזה חתייך ואני אומרת לו כן נו לא אכפת לי והיא מסתכלת עליי ואומרת לי מה יש לך את לא תפוסה תרגעי. אני לא יכולה אני מרגישה תפוסה אני לא מסוגלת להסתכל על מישהו אחר חוץ ממנו.
ולהגיד לו שאני אוהבת אותו אני לא יגיד לו כי כבר יצא לי לעשות את זה בעבר אם גבר אחר ורק נפגעתי..
אז כמו שאומרים לא חוזרים על טעות פעמיים..

עצה? מישהי ?

Luisana te amo

נערך לאחרונה על ידי Opal, 06-27-2015 בשעה 18:33
Opal ?????   הגב עם ציטוט
ישן 06-27-2015, 20:33   #2
Trust Issues
get rich or die trying

הסמל האישי שלTrust Issues

משתמש מספר: 17763
הוזכרתי ב: 6 תגובות
תוייגתי ב: 6 נושאים
וואו נשמע עמוק, את מכירה אותו עד כדי כך?
לדעתי כל המשחק הזה של "לא שולחת לו הודעה עד שהוא שולח" מאוד ילדותי, במיוחד בגיל הזה!
את מבחינתך עושה הכול כדי לדבר איתו, כי כיף לך. וסתם זורקת משהו לאוויר: יש אנשים שבאמת קשה להם לשלוח הודעה ראשונים, גם אם מתים לדבר עם אותו בנאדם. זה לא עניין של אגו, אבל יותר עניין של חרדה. לא ממש יודעת איך להסביר את זה, אבל לי אישית ממש קשה לשלוח הודעות לאנשים, כי תמיד רצה לי המחשבה בראש שאני מעצבנת את כולם ואף אחד לא רוצה לדבר איתי, קיצור סיבוך. יש כאלה שזה יותר גרוע אצלם.
באמת שאין שום דבר רע בלהיות זאת שפותחת את השיחות. כל עוד השיחה זורמת, אני בטוחה שהוא מאוד נהנה לדבר איתך!
בכל מקרה, עזבי אותך מכל המשחקים, תנסי יותר להכיר אותו, תנסי לגרום לו לראות עוד צדדים שלך....זה יכול להתפתח :) בהצלחהג™¥ג™¥

Trust Issues ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 01:25.