אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 07-30-2015, 23:09   #1
Opal

הסמל האישי שלOpal

משתמש מספר: 68058
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 20 נושאים

עניין של גורל או שפשוט ה' ממש אוהב אותי..

אז ככה זה הולך להיות ארוך אז אני ינסה לקצר..אני בצבא בתפקיד משקית קישר וגיוס ויש במשרד לידי חייל שאני אוהבת .. אנחנו מדברים בוואטסאפ ויש ביננו מבטים כאלה אבל אין לי מושג בכלל מה הוא חשוב עליי.. וכול סוף חודש אנחנו מקבלים לוח תורניות לחודש שיגיע ולא יודעת למה אבל הייתה לי ממש תחושה שישימו אותי ואותו באותו לילה של תורנות. ותנחשו מה? קיבלנו לוח תורניות ואני והוא לא רק שעושים לילה אחד ביחד אלה שתי לילות. אז או שזה עניין של גורל או שה' ממש אוהב אותי ועושה לי בכוונה.
עכשיו עזבו את זה.. יש לי חייל במשרד איתי שמאז שהוא הגיע למשרד התעניין בי ממש והיה מציק כזה.
היה לנו מין תרגיל כזה בבסיס שיום לפניי כול הבסיס ישן בבסיס כולל החייל שאני אוהבת מהמשרד ליד והחייל שהייתי במשרד. עכשיו אני וחברה שלי הלכנו לחדר לישון בערך בשעה 11 ושניה לפני שנרדמתי אני מקבלת טלפון מהחייל שאיתי במשרד ששואל אותי אם אני בחדר כבר והלכתי לישון אמרתי לו שכן ובזה נגמרה השיחה . אחר כך יום אחרי יצא שהיינו כול היום ביחד רק אני והוא כחלק מהתרגיל .
ואז יצא מצב שהוא לא הפסיק לחפור לי על החייל שאני אוהבת אותו כי הוא לא יודע מי זה. ואז באיזה שהוא שלב שאלתי אותו למה זה כול כך מעניין אותך במי.. והוא אמר לי כדי שאני ידע ממי לגנוב אותך..
מה שעשיתי באותו רגע היה לשתוק . לא ידעתי מה לעשות או להגיד. ואז דיברתי עם חברה שלי שבאותו משרד איתנו והיא אמרה לי שזה היה שקוף רצח ..

אז עניין שלא גורל? או מה ?? אני מותשת .

Luisana te amo
Opal ?????   הגב עם ציטוט
ישן 07-31-2015, 22:17   #2
Mis Bonitos.

הסמל האישי שלMis Bonitos.

משתמש מספר: 16121
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 0 נושאים
תראי זה באמת יצא קצת סיבוך...
אבל תלכי אחרי הלב שלך ותראי או תנסי לראות מה ההוא שאת אוהבת מרגיש כלפייך
רק ככה תדעי אך להתקדם איתו או אם מי שאוהב אותך
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 01:25.