אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 02-21-2015, 13:23   #41
Comatose

משתמש מספר: 67934
הוזכרתי ב: 1 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Morgendorffer צפה בהודעה
את עדיין לא מבינה את הבעיה בתגובות שלך נכון?
ממש לא אכפת לי מה את חושבת או לא חושבת על עצמך
אבל את מעליבה פה אנשים בפן האישי ללא סיבה
"כשאמרתי שאני מקווה שזה לא כבד על מנת המשכל שלה, לא התייחסתי בכלל לחוכמה שלי אלא אליה בלבד." - זה מדהים שאת אומרת את המשפט הזה וחושבת שזה בסדר לרדת על חוכמה של אנשים. ואם את יורדת על מישהו שהוא לא חכם, זה אומר שאת כן חושבת שאת יותר חכמה ממנו כי אז לא היית אומרת דבר כזה, אז הבנת הנקרא שלי בסדר גמור.
להעריץ את ג'סטין ביבר לא אומר כלום על בן אדם, לא על האישיות שלו, לא על ההשכלה שלו ולא על כלום חוץ שאותו מישהו אוהב אותו. זה לדעתי עצוב שאת שופטת בני אדם כדי על דברים כל כך שוליים כמו זה.
ציטוט:
ממש לא אכפת לי מה את חושבת או לא חושבת על עצמך
אחרי כמה שורות:
ציטוט:
ואם את יורדת על מישהו שהוא לא חכם, זה אומר שאת כן חושבת שאת יותר חכמה ממנו
ובתגובה הקודמת:
ציטוט:
כי כשאת אומרת למישהו 'נקווה שזה לא יהיה כבד על מנת המשכל שלך' לא צריך להיות גאון כדי להבין שאת חושבת שאת יותר חכמה מכולם
פיצול אישיות much?
אם לא היה לך אכפת מה אני חושבת על עצמי לא היית אומרת שאני -לטענתך- חושבת את עצמי חכמה יותר מכולם (מה שאגב שגוי לחלוטין, כי את והחברה שלך ממש לא מייצגות את 'כולם')
אם לא היה לך אכפת, לא היית כותבת את זה, אבל מכיוון שהמילים המצוטטות שייכות לך.. טוב.. פשוט תשימי יותר לב למה שאת מקלידה, ואם כבר כתבת משהו, תהיי החלטית וסגורה עליו.
מותק, בואי נעבור על זה שוב - אין שום קשר בין החכמה שלי לבין החכמה שלה, סבבה?
העובדה שהיא לא חכמה במיוחד לא אומרת עליי שאני חכמה מאוד, בדיוק כמו שהעובדה שאת לא חכמה במיוחד לא קובעת שהשכנה שגרה מעליי היא האיינשטיין הבא. יש מבין?
או שאת רוצה להמשיך לקבוע עובדות שקריות? אם תמשיכי ככה אולי תצליחי להמציא פטנט חדש..
בקשר לג'סטין ביבר - אם אני אמשיך להתווכח על זה אני ארד לרמה של המטומטמת שמעריצה אותה, וממש לא בא לי. אז אני אפסיק את זה כאן, שיהיה לה בכיף מצידי היא יכולה להמשיך להתמזמז עם הפוסטרים שלו כמה שמתחשק לה. האם העובדה שהיא מעריצה אותו בגילה אומר משהו על האישיות שלה? הרבה. אבל הוויכוח הזה נגמר כאן, זה נהיה משעמם ופתטי מאוד.
Comatose ?????   הגב עם ציטוט
ישן 02-21-2015, 17:15   #42
Alpha
משתמש VIP

הסמל האישי שלAlpha

משתמש מספר: 42996
הוזכרתי ב: 0 תגובות
תוייגתי ב: 4 נושאים
זה לא קשור לשוביניזם, זה קשור למי שולט ומי כנוע... באותה מידה זה יכל להיות גם שהגבר הוא הכנוע והיא השולטת וזה לא היה אומר שזו שנאת גברים או להאמין שנשים טובות יותר מגברים.

I want to hold you close
Skin pressed against me tight
Lie still, and close your eyes boy
So lovely, it feels so right

I want to hold you close
Soft breath, beating heart
As I whisper in your ear
I want to fucking tear you apart

Alpha ?????   הגב עם ציטוט
ישן 02-21-2015, 18:55   #43
Trust Issues
get rich or die trying

הסמל האישי שלTrust Issues

משתמש מספר: 17763
הוזכרתי ב: 6 תגובות
תוייגתי ב: 6 נושאים
איך זה שאני מעריצה אותו קשור צורה כלשהי למנת המשכל השלי?
ולא, אין לי שום בעיה לקבל דעות של אחרים. הבעיה היחידה שלי היא שאת מביעה דעה על סמך מה שאת קוראת באינטרנט. אפילו לא התאמצת לקרוא את הספר לפני שאת קוטלת אותו. לא התאמצת אפילו לדעת מה נהיה מג,סטין ביבר לפני שאת קוטלת אותו. את דומעת חרא כאן ושם בכל מיני אתרים שאת מסתובבת בהם, ומבססת את הדעות שלך על זה בלבד. זה לא רק פתטי, זה גם קצת מעיד על מנת המשכל שלך :)

Trust Issues ?????   הגב עם ציטוט
ישן 02-21-2015, 19:36   #44
Morgendorffer
Princess Kenny

משתמש מספר: 12907
הוזכרתי ב: 15 תגובות
תוייגתי ב: 5 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Comatose צפה בהודעה
אחרי כמה שורות:

ובתגובה הקודמת:

פיצול אישיות much?
אם לא היה לך אכפת מה אני חושבת על עצמי לא היית אומרת שאני -לטענתך- חושבת את עצמי חכמה יותר מכולם (מה שאגב שגוי לחלוטין, כי את והחברה שלך ממש לא מייצגות את 'כולם')
אם לא היה לך אכפת, לא היית כותבת את זה, אבל מכיוון שהמילים המצוטטות שייכות לך.. טוב.. פשוט תשימי יותר לב למה שאת מקלידה, ואם כבר כתבת משהו, תהיי החלטית וסגורה עליו.
מותק, בואי נעבור על זה שוב - אין שום קשר בין החכמה שלי לבין החכמה שלה, סבבה?
העובדה שהיא לא חכמה במיוחד לא אומרת עליי שאני חכמה מאוד, בדיוק כמו שהעובדה שאת לא חכמה במיוחד לא קובעת שהשכנה שגרה מעליי היא האיינשטיין הבא. יש מבין?
או שאת רוצה להמשיך לקבוע עובדות שקריות? אם תמשיכי ככה אולי תצליחי להמציא פטנט חדש..
בקשר לג'סטין ביבר - אם אני אמשיך להתווכח על זה אני ארד לרמה של המטומטמת שמעריצה אותה, וממש לא בא לי. אז אני אפסיק את זה כאן, שיהיה לה בכיף מצידי היא יכולה להמשיך להתמזמז עם הפוסטרים שלו כמה שמתחשק לה. האם העובדה שהיא מעריצה אותו בגילה אומר משהו על האישיות שלה? הרבה. אבל הוויכוח הזה נגמר כאן, זה נהיה משעמם ופתטי מאוד.
זה לא פיצול אישיות, כי באמת לא אכפת לי מה שאת חושבת
וזה שאת יורדת על מישהו שהוא לא חכם רק כי יש לו דעות שונות משלך זה אומר שאת חושבת שאת יותר חכמה ממנו, כי את חושבת שהוא מטומטם שהוא לא חושב כמוך
מצטערת להגיד לך, אבל זה ממש לא נקרא שאני סתרתי את עצמי
גם בהודעה הקודמת רשמתי שזאת לא הפואנטה, ואם את חושבת שאני מתעקשת על החלק הזה את ממש לא מבינה את מה שאני מנסה להגיד
מעצבן אותי שאת תוקפת אנשים ללא סיבה ובדרך מאוד פוגעת. וכל הודעה שלך היא רק יותר מרושעת ככה שאת רק מוכיחה שאני צודקת
ישן 02-22-2015, 13:01   #45
Comatose

משתמש מספר: 67934
הוזכרתי ב: 1 תגובות
תוייגתי ב: 1 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Morgendorffer צפה בהודעה
זה לא פיצול אישיות, כי באמת לא אכפת לי מה שאת חושבת
וזה שאת יורדת על מישהו שהוא לא חכם רק כי יש לו דעות שונות משלך זה אומר שאת חושבת שאת יותר חכמה ממנו, כי את חושבת שהוא מטומטם שהוא לא חושב כמוך
מצטערת להגיד לך, אבל זה ממש לא נקרא שאני סתרתי את עצמי
גם בהודעה הקודמת רשמתי שזאת לא הפואנטה, ואם את חושבת שאני מתעקשת על החלק הזה את ממש לא מבינה את מה שאני מנסה להגיד
מעצבן אותי שאת תוקפת אנשים ללא סיבה ובדרך מאוד פוגעת. וכל הודעה שלך היא רק יותר מרושעת ככה שאת רק מוכיחה שאני צודקת
מתוקה, את אגוז קשה לפיצוח...
או שאכפת לך מה אני חושבת או שלא אכפת לך! אין מצב ביניים בובה, ואין "לא אכפת לי מה את חושבת" אבל... "את חושבת ככה וככה"
הדיון הזה נהפך למעיק ברגע שהגענו למסקנה שאת לא סגורה על עצמך, והקטע המפחיד הוא שאת ממשיכה בשלך אף על פי שיש 0 הגיון בתגובות שלך
תחסכי ממני את כל ה"את תוקפת אנשים" "מאוד פוגעת" וכדומה וכדומה, זה נורא מגוחך.
נשמע כאילו ילדה קטנה ומטומטמת מנסה לחנך אותי

אז ככה,
לסיום - ממליצה לך למצוא חיים ולגלות עולם שלם ומופלא מחוץ לפורום הזה לפני שתהפכי להיות רמי (כי תכלס זה שקוף שאת כל היום יושבת מול המחשב והפעילות היומיומית שלך מסתכמת בפורום הזה)
לגברת ביבר שתתבגר ולחברתך המאוהבת שתבין שזה לא מגניב להתאהב בגבר בן 30 באינטרנט ולזיין את השכל על זה בפורום המסכן הזה.
צ'או
Comatose ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 10:35.