אייפן - אתר המעריצים
פורום ChatIt
ישן 08-21-2014, 20:40   #11
Trust Issues
get rich or die trying

הסמל האישי שלTrust Issues

משתמש מספר: 17763
הוזכרתי ב: 6 תגובות
תוייגתי ב: 6 נושאים

וואי זה על ההגבלה של התווים בחתימה באמת גאוני

Trust Issues ?????   הגב עם ציטוט
ישן 08-21-2014, 21:17   #12
Dori

הסמל האישי שלDori

משתמש מספר: 65733
הוזכרתי ב: 2 תגובות
תוייגתי ב: 2 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי רמי צפה בהודעה
יש לי עוד הצעה לפרס, כל זה בהגבלה לשבוע.
הוא יוכל לרשום בהודעות המבקרים של מיקי.
הוא יוכל לשים בפרופיל שלו קישור לסרטון יוטיוב שהוא מעדיף.
הוא יוכל למחוק את האשכולות שלו.
הוא יוכל גם לנהל את דף הפייסבוק של הפורום הזה.
הוא יוכל לבצע שיתוף קישורים בין האתר אינטרנט שלו לאתר האינטרנט שפה.
באם הוא רוצה שיהיה בפורום צאט ציבורי הוא יוכל לקבל את זה.
הוא יוכל לרשום משהו שהוא אוהב וזה יוכל להשאר בפורום בהודעה ראשית למעלה.
יסכימו לפתוח בשבילו תת פורום לאיזה נושא שהוא מעדיף.
הוא יוכל לקבל 300 הודעות בדואר האישי שלו.
אם הוא שואל את מיקי שאלות, הוא לא יתעלם מהם ויגיב לו על זה תשובה, גם גם זאת תשובה שלילית.לא כמו עכשיו שאם זאת תשובה שלילית אז מיקי לא מחוייב לענות לו.
יסכימו לעשות לו עיצוב, אבל זה לא מוגבל בשבוע.
הוא יוכל לקבל מספר כפול של תווים בחתימה.האישית שלו.בלי הגבלה.של זמן.

איזה מההצעות פה נראות עדיפות?
הוא יוכל לרשום בהודעות המבקרים של מיקי- בשביל מה לו? הוא יכול לרשום לו בהודעה פרטית
הוא יוכל לשים בפרופיל שלו קישור לסרטון יוטיוב שהוא מעדיףיכול להיות טוב, אבל אני לא בטוח שיש אפשרות כזו בגרסת המערכת של הפורום
הוא יוכל למחוק את האשכולות שלו נחמד מאוד
הוא יוכל גם לנהל את דף הפייסבוק של הפורום הזה זה כבר עניינים של מערכת ההנהלה של הפורום, אבל במידה ומיקי יסכים גם זה יכול להיות רעיון נחמד
הוא יוכל לבצע שיתוף קישורים בין האתר אינטרנט שלו לאתר האינטרנט שפה כל עוד האתר שלו הוא לא פורום מתחרה, רעיון טוב
באם הוא רוצה שיהיה בפורום צאט ציבורי הוא יוכל לקבל את זה זה החלטה שצריכה לנבוע מכולם, ולא ממישהו אחד
הוא יוכל לרשום משהו שהוא אוהב וזה יוכל להשאר בפורום בהודעה ראשית למעלה. לא הבנתי למה התכוונת?
יסכימו לפתוח בשבילו תת פורום לאיזה נושא שהוא מעדיף לדעתי יש יותר מדי פורומים באתר
הוא יוכל לקבל 300 הודעות בדואר האישי שלו רעיון מצויין
אם הוא שואל את מיקי שאלות, הוא לא יתעלם מהם ויגיב לו על זה תשובה, גם גם זאת תשובה שלילית.לא כמו עכשיו שאם זאת תשובה שלילית אז מיקי לא מחוייב לענות לו. לי אף פעם לא קרה שמיקי סינן אותי..
יסכימו לעשות לו עיצוב, אבל זה לא מוגבל בשבוע עיצוב לאתר? או חתימה / באנר?
הוא יוכל לקבל מספר כפול של תווים בחתימה.האישית שלו.בלי הגבלה.של זמן. רעיון מצויין
ישן 08-21-2014, 21:43   #13
רמי

משתמש מספר: 1302
הוזכרתי ב: 7 תגובות
תוייגתי ב: 3 נושאים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moo. צפה בהודעה
הוא יוכל לרשום בהודעות המבקרים של מיקי- בשביל מה לו? הוא יכול לרשום לו בהודעה פרטית
הוא יוכל לשים בפרופיל שלו קישור לסרטון יוטיוב שהוא מעדיףיכול להיות טוב, אבל אני לא בטוח שיש אפשרות כזו בגרסת המערכת של הפורום
הוא יוכל למחוק את האשכולות שלו נחמד מאוד
הוא יוכל גם לנהל את דף הפייסבוק של הפורום הזה זה כבר עניינים של מערכת ההנהלה של הפורום, אבל במידה ומיקי יסכים גם זה יכול להיות רעיון נחמד
הוא יוכל לבצע שיתוף קישורים בין האתר אינטרנט שלו לאתר האינטרנט שפה כל עוד האתר שלו הוא לא פורום מתחרה, רעיון טוב
באם הוא רוצה שיהיה בפורום צאט ציבורי הוא יוכל לקבל את זה זה החלטה שצריכה לנבוע מכולם, ולא ממישהו אחד
הוא יוכל לרשום משהו שהוא אוהב וזה יוכל להשאר בפורום בהודעה ראשית למעלה. לא הבנתי למה התכוונת?
יסכימו לפתוח בשבילו תת פורום לאיזה נושא שהוא מעדיף לדעתי יש יותר מדי פורומים באתר
הוא יוכל לקבל 300 הודעות בדואר האישי שלו רעיון מצויין
אם הוא שואל את מיקי שאלות, הוא לא יתעלם מהם ויגיב לו על זה תשובה, גם גם זאת תשובה שלילית.לא כמו עכשיו שאם זאת תשובה שלילית אז מיקי לא מחוייב לענות לו. לי אף פעם לא קרה שמיקי סינן אותי..
יסכימו לעשות לו עיצוב, אבל זה לא מוגבל בשבוע עיצוב לאתר? או חתימה / באנר?
הוא יוכל לקבל מספר כפול של תווים בחתימה.האישית שלו.בלי הגבלה.של זמן. רעיון מצויין
אני בדקתי זה אפשרי לעשות במערכת פורום VB גרסה 3, כמו פה, בפרופיל האישי, קישור לסרטון יוטיוב.
ההודעה הראשית למעלה זה בערך כמו מה שרשום בכל דף בפורום הזה למעלה בפס הצהוב.
בקשר לעיצוב נראה לי עיצוב חתימה.
זה אפשרי לעשות במערכת פורום VB גרסה 3, כמו פה,אפשרות שהפרופיל האישי של האדם המשתמש יהיה מעוצב.עם אפשרות ברירת מחדל שמבטלת את העיצוב.
בקשר לניהול דף פייסבוק, אפשר גם ניהול דף טוויטר.פה
https://twitter.com/Angeles_IL
צריך רק לעדכן את שם הפורום לשם של עכשיו. לפני שזה היה פורום צאט איט, זה היה פורום אנחלס.
לפחות מישהו אחד ענה לי שבסמארטפון מסויים, הוא לא יכול בפייסבוק להגיב על כלום.בטוויטר,נראה לי שמבחינה טכנית אין את הבעיה הזאת.

נערך לאחרונה על ידי רמי, 08-21-2014 בשעה 21:49
רמי ?????   הגב עם ציטוט
תגובה חדשה

גולשים בנושא: 1 (0 רשומים ו - 1 אורחים)

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא

הרשאות
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה לא יכול לפרסם תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

BB code פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי

קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 14:34.